Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Експерти розповіли про ситуацію із зарплатами в Україні


Найвищі зарплати, як і завжди, пропонують ІТ-шникам, керівникам та у сфері консалтингу У червні більшість компаній, яким вдалося зберегти свою діяльність в умовах кризи, закінчили оптимізацію видатків, через що на ринку припинилося падіння зарплат у більшій частині сфер. Про це у середу, 22 червня, повідомляє кадровий портал grc.ua, пише Кореспондент.

"У квітні фахівці зафіксували падіння середньої заробітної плати на 10% порівняно з довоєнним періодом. У травні у більшості професійних сфер продовжилося зниження зарплат до критично низького рівня. Червень показав умовну стабілізацію зарплат. У більшості професійних сфер зарплати припинили зниження, але й значного зростання не відбувається", - сказано у повідомленні.

Зараз середня заробітна плата у червні у всіх відкритих вакансіях на порталі складає 20 100 грн.
 
Найвищі зарплати, як і завжди, пропонують ІТ-шникам, керівникам та у сфері консалтингу. Проте, порівнюючи із попереднім місяцем, у червні у вакансіях цих професійних сфер пропонують нижчі зарплати. ІТ-шникам пропонують у середньому 70,9 тис. грн, керівникам - 45,3 тис. грн.
 
У сфері консалтингу середня зарплата знизилася майже вдвічі, порівняно з травнем, і склала 33 тис. грн.
Натомість у червні з'явилися пропозиції роботи з високими зарплатами у таких професійних сферах, як будівництво та нерухомість, управління персоналом, видобуток сировини.
"Ринок нерухомості у великих містах почав оживати, роботодавці цієї сфери почали публікувати вакансії для менеджерів з оренди та продажу нерухомості. За рахунок зарплат, які їм пропонують, дещо підвищилася середня зарплата у сфері будівництва та нерухомості, що дозволило цій професійній  сфері потрапити до топ- 5 сфер із найвищими зарплатами", - повідомили аналітики.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно