Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сергій Осачук привітав спецпідрозділ «Альфа» із річницею створення


"З спецпідрозділом СБУ «Альфа» на Буковині мене єднає десятилітня дружба, я допомагав цим відважним воїнам ще до того, коли це стало всенародною справою", - зазначив голова ОВА 23 червня 1994 року Президент України підписав указ про створення спецпідрозділу «А» Служби безпеки України. Із професійним святом підрозділ привітав начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Сергій Осачук.
 
 
«Сьогодні – професійне свято еліти СБУ, їм точно не соромно перед своїм народом, вони герої і відважні лицарі, що покликані боротися із терористами, озброєними бандитами, а вже 8 років поспіль і з найлютішим ворогом України – дикою ордою, яка прийшла нас вбивати.
З спецпідрозділом СБУ «Альфа» на Буковині мене єднає десятилітня дружба, я допомагав цим відважним воїнам ще до того, коли це стало всенародною справою, знаю кожного, бачив як з юних офіцерів виростали досвідчені командири, радію, що ті, хто тимчасово відійшов на відпочинок, із початком війни повернулися до строю», – написав Сергій Осачук.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно