Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Люди не раби". Нардеп з Буковини пропонує відкрити кордон для чоловіків


Законопроект має на меті дозволити виїжджати за кордон військовозобов'язаним
Народний депутат України Георгій Мазурашу від партії "Слуга народу" готує альтернативний законопроект щодо законодавчої заборони на виїзд за кордон чоловікам 18-60 під час воєнного стану.
 
Про це обранець написав на своїй сторінці у Facebook.
 
"Роз‘ясню ще раз свою позицію (що зробив і у спілкуванні з колегами по фракції):

Взагалі-то, на моє переконання, є очевидна необхідність, навпаки, забезпечити можливість виїжджати за кордон всім громадянам, крім хіба тих, які перебувають під слідством, мають службові зобов‘язання не виїжджати без спеціального дозволу (військові на контракті і т.п.).", - каже Мазурашу.


Він вважає, що заборона виїзду лише шкодить країні.

"1. Заборона виїзду за кордон не робить автоматично нікого «воїном», який може реально бути корисним на фронті…
А воювати поруч з тими, які не хочуть, не бажає жоден адекватний Захисник, жоден.

2. В умовах коли в країні гостро не вистачає робочих вакансій (ще гостріше - із зарплатою реального рівня забезпечення себе і родини), не даючи можливість громадянам виїжджати на заробітки за кордон, ми збільшуємо кількість співгромадян, які перебувають на і за межею виживання:(

3. Не секрет, що частина громадян вирішують питання уникнення мобілізації та виїзду за кордон корупційно, або просто «таємними стежками».
І ті, які «так» виїхали, швидше фіг підключаться до важливого волонтерського руху, бо виїжджають розлюченими на рідну країну.
І навпаки - маючи таку вільну можливість, багато хто не лише рідних тут підтримують (а це внесок в економіку і вирішення соціальних питань), а й волонтерством займаються.

4. Люди живуть на Богом (а не державами) даній землі. І не дозволяти виїжджати - це якась дикість:( Не варто сприймати людей за «рабів».

5. Питання зміцнення нашої військової міці вирішується за рахунок підвищення мотивації для готових фізично і морально захищати Вітчизну зі зброєю в руках, а не обмеженням права на пересування…
І треба, до слова, виправляти ситуації, коли до УБД, або навіть поранених ставляться «як до Нікого, яких звати Ніяк»:(, бо це дуже б‘є по мотиваційній частині.
А хтось думає, що достатньо заборонити виїзд і все - обороноздатність зміцнена?.. М‘яко кажучи, ні…

Треба бути реалістами і націлюватися на комплексний позитивний ефект… І не забувати, шо ми найняті людьми служити народу, а не Богом призначені робити все, що нам заманеться, ігноруючи в т.ч. позицію очевидної більшості наших «роботодавців»…", - зазначає нардеп від "Слуги народу".

скачать dle 10.5фильмы бесплатно