Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські заклади освіти до навчального року допоможуть готувати рятувальники


Фахівці оглянуть дитсадки, школи та виші та дадуть рекомендації щодо належного облаштування сховищ
Заклади освіти – територія безпеки, діти повинні перебувати тут під захистом та повноцінно навчатися. Саме тому готувати дитячі садочки, школи та виші до нового навчального року допоможуть фахівці Державної служби України із надзвичайних ситуацій. 
 
Про це ішлося під час наради заступниці начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Ірини Ісопенко та начальника Головного управління ДСНС краю Сергія Михайлюка. 
 
Так, у кожному закладі або безпосередній близькості до нього повинне бути укриття. Якщо сховище не вміщає всіх учасників навчального процесу, заняття можуть проводити в декілька змін.
 
«Необхідно, аби і діти, і педагогічні колективи чітко розуміли, як діяти у разі небезпеки. Важливим питанням є забезпечення якісної системи оповіщення, позначені шляхи евакуації в закладах освіти – це покажчики руху та таблички, які вказують на місце укриття», – зауважила Ірина Ісопенко. 
 
Як пояснив Сергій Михайлюк, рятувальники оглянуть заклади освіти та дадуть рекомендації щодо належного облаштування сховищ. Крім того, фахівці ДСНС розроблять алгоритм дій, пам’ятки для адміністрацій дитсадків, шкіл і вишів та проведуть для керівників відповідні навчання.скачать dle 10.5фильмы бесплатно