Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька художниця зібрала 70 тис. грн для Збройних сил


Свої картини дівчина передає на благодійні ярмарки та продає на аукціонах
Художниця із Чернівців Юлія Гологан зібрала 70 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

Про це пише molbuk.ua

"Ще три-чотири роки тому я почала задумуватись над тим, що хочу пов'язати мистецтво зі своїм заробітком. Тому створила в інстаграмі сторінку "Авокадка арт", де публікувала свої роботи та робила вироби на замовлення – картини та дощечки з петриківським розписом, – каже Юлія Гологан.
 
Після графічних ілюстрацій замислилася над просуванням цієї справи, щоб переказувати кошти на підтримку ЗСУ. Як повернулася додому, почала малювати багато картин і таки допомагати нашій армії".
 
Одну з таких картин у Юлії придбав волонтер, який збирав кошти на тепловізори. Разом вони обдумали, як зробити справу більш результативною.

"Виникла ідея зробити продаж у форматі аукціону. Люди пропонували ціну, яку були готові сплатити за таку картину. Хто пропонував найбільшу суму, той і купував її і так допомагав українським військовим", - каже художниця.


На картинах Юлія змогла зібрати близько 70 тисяч гривень. Окрім аукціонів, дівчина передає свої роботи на благодійні ярмарки.

На картину приблизно йде три-чотири дні, на це впливає стиль і якість матеріалу, які відносно довго сохнуть. Звісно ж, неабияку роль відіграє натхнення.

Люди замовляють картини Юлії навіть із-за кордону.

З’являються замовлення на портрети, проте зараз від такої роботи художниця відмовляється. Замовляли у подарунок картину родичам з України, які живуть за кордоном.

Чернівецька художниця зібрала 70 тис. грн для Збройних сил

 

Чернівецька художниця зібрала 70 тис. грн для Збройних сил

 

Чернівецька художниця зібрала 70 тис. грн для Збройних сил

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно