Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Військовий закликав чиновників не передавати ЗСУ понівечені авто


Як відомо, секретар міськвиконкому Сергій Добржанський разом з автівкою, яку доправляв на схід, злетів у кювет. Авто зазнало суттєвих пошкоджень і стало непридатним для використання на передовій Військові нарікають, що розбиті автівки, які привезли їм з Чернівців на передову, стали для них морокою. В той час коли у ремонтників ЗСУ не бракує роботи через окупантів, вимушені поратись ще довкола позашляховиків, які не вціліли дорогою з Буковини. Більше - в сюжеті:
 
Минулого тижня під час поїздки на фронт секретар виконкому Сергій Добржанський разом з позашляховиком, закупленим за гроші блогерів та чернівчан, злетів у кювет. Дивом ніхто не постраждав. Як виявилось, це вже не перша автівка для ЗСУ, яку доправляють з Чернівців і яка потрапляє в аварію.

За словами військових, понівечене авто не те, що не приносить користі ЗСУ, а додає зайвого клопоту 

"Ми звісно дякуємо за допомогу. Але це авто нікого, нізвідки не вивозить. Я вам більше скажу, це авто вже довгий час висить мертвим грузом на шиї у наших хлопців ремонтників. Це в той час, коли у них і без цього роботи вистачає. Вже пошкодив авто, яке було куплено не за твої гроші, а за гроші людей, які скидалися хто скільки міг, то будь добрий придбай нове, або відремонтуй це власними силами, а не перекладай свій геморой на хлопців, у яких роботи і без тебе вистачає", - зазначає один з воїнів.

Тож, чи зроблять висновки чиновники після цього ряду невдач та почнуть реально, а не для піару допомагати військовим боронити Україну? 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно