Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Олена Шуляк зупинила проведення зборів партії "Слуга народу" у Чернівцях


Політичні питання під час війни повинні бути поставлені на паузу - Шуляк Голова політичної партії "Слуга Народу" Олена Шуляк зупинила рішення Політичної ради Чернівецької обласної організації партії від 18 липня про скликання зборів Чернівецької обласної організації партії.

Про це повідомили на сайті партії.

"Ми неодноразово наголошували на тому, що процедура відкликання депутатів місцевих рад під час дії воєнного стану в Україні застосовується виключно щодо зрадників, колабораціоністів та корупціонерів, яким повідомлено про підозру", – заявила Шуляк.

Проте, як повідомила Олена Шуляк, на Збори Чернівецької обласної організації партії Політична рада винесла питання щодо внесення пропозицій про відкликання депутатів місцевих рад за народною ініціативою з інших підстав.

"Саме тому я зупинила рішення Політради. Політичні питання під час війни повинні бути поставлені на паузу. Партія та місцеві організації мають зосередитися на ключових завданнях роботи в умовах воєнного стану: допомозі фронту, переселенцям, постраждалим регіонам та участі в процесах відновлення країни", – йдеться в заяві керівника партії.


Нагадаємо, у Чернівцях на зборах обласної організації партії "Слуга народу" збиралися розглядати пропозицію щодо відкликання за народною ініціативою шести депутатів.скачать dle 10.5фильмы бесплатно