Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівці передали благодійну допомогу від медиків Британії


Британські медики організували благодійну акцію у знак професійної соділарності з колегою українкою з Буковини У Чернівці надійшла велика партія гуманітарної допомоги медикаментів та медичного приладдя з Англії, країни що підтримує українську державу у протистоянні російському агресору.

Про це повідомив чернівецький журналіст та письменник Анатолій Томків на своїй сторінці у фейсбук, пише molbuk.

Ініціювала благодійний захід одна з клінік, що в північно-західному британському окрузі Віррал під Ліверпулем — Міріам (Miriam medical practice). Власне кажучи, в цьому й особливість гуманітарної акції.
 
Тут працює сімейним лікарем чернівчанка, випускниця Буковинського державного медичного університету 2005 року (тоді медичного інституту) Людмила Мартін Робертс.

Стаж роботи буковинки в медичній системі Британії уже понад 17 років на різних посадах, в тому числі й в екстреній медичній допомозі.

Наразі ж Людмила наголошує, що ця гуманітарна допомога ініційована не нею, а саме її колегами в рамках професійної солідарності та безпосередньо керівником клініки, її босом доктором Мантґані.

Словом, мотивацією для британських лікарів стало те, що серед них є українка... Оце і все... А далі ... Далі — оголошення про цю обставину серед місцевого цехового загалу і прохання допомогти хто чим може...

Відгукнулися різні лікувальні установи, аптеки, приватні особи і, навіть, поліційний відділок, який поділився дезінфікуючими засобами... Складування ящиків відбувалось у поліклініці Міріам. І щоразу, коли доктор Людмила Мартін Робертс приходила на роботу, відчувала у серці бентежну вдячність колегам за їх турботи, увагу, за матеріалізовану позитивну енергію, спрямовану рідній Україні.

Як зазначає пані Людмила, організація медичної допомоги — справа складна, адже така продукція ліцензована державою і приватної самодіяльності тут бути не може. Тому британські колеги мобілізували усі законні можливості, аби не порушувати норми, діючі в галузі. Скажімо, медсестринські форми, ще не використовувані, запаковані, але підлягаючі списанню, цілком вписалися у такий формат, як і багато інших речей, однозначно потрібних практикуючим медикам.

Серед різноманітної продукції, актуальної в медичній практиці — перев’язочний матеріал, шприци, кровоспинні турнікети, закуплені пані Людмилою за благодійні внески. Цими коштами також оплачено і логістику — адресну доставку в Чернівці.

Мова йде саме про доставку адресну, як наголошує Людмила, бо, на жаль, маємо в Україні і на Буковині випадки, коли гуманітарка опиняється на ринках... Сором, але факт.

Втім, слід віддати належне системному, пунктуальному прийому медичного вантажу, який організувала Спілка Жінок Буковини (Womens Union of Bukovyna) за підтримки проректора з лікувальної роботи Буковинського державного медичного університету доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України і благодійника Андрія Іфтодія. Людмила висловлює вдячність Андрію Григоровичу та волонтерці, науковцю, викладачці БДМУ, керівнику ГО "Спілка Жінок Буковини" Марії Мандрик — Мельничук за ретельне документування продукції.

Вона систематизована, розписана у відомостях із зазначенням, якому лікареві надається персонально. Частина допомоги потрапить безпосередньо на фронт, залежно від потреби. Усе зібране британськими лікарями, безумовно знадобиться в медичній практиці.

У Чернівці передали благодійну допомогу від медиків Британії

 

У Чернівці передали благодійну допомогу від медиків Британії

 

У Чернівці передали благодійну допомогу від медиків Британії

 

У Чернівці передали благодійну допомогу від медиків Британії

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно