Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Волонтери збирають кошти на реабілітацію пораненого воїна з Чернівців


Чернівчанина, який з початку повномасштабного вторгнення РФ воював на передовій, 3-го червня було важко поранено. Його витягли з-під мінометного обстрілу побратими
Всім небайдужим пропонують долучитися до благодійної допомоги на реабілітацію пораненого бійця Василя Крауса та придбати ексклюзивну футболку. На футболках - зображення з авторської фотовиставки В'ячеслава Хабайла «В мій будинок влучив снаряд». 
 
Про це на своїй сторінці у Facebook написав автор фотовиставки.
 
"Збираємо кошти на реабілітацію пораненого бійця Василя Крауса, чернівчанина, який з початку повномасштабного вторгнення боронив нашу країну на передовій, а 3-го червня його було важко поранено. Василя витягли з-під мінометного обстрілу побратими. Після цього були важкі дні, між життям та смертю, операція за операцією. Велика подяка лікарям військового госпіталю Івано-Франківська, які зробили все, щоби зберегти не тільки життя, але й руку та ногу Василеві. Наразі він повернувся в рідні Чернівці. Попереду ще операція та довгий період реабілітації", - йдеться у повідомленні.
 
В'ячеслав з партнерами створили футболки із зображенням однієї з робіт авторської фотовиставки «В мій будинок влучив снаряд». Усього 10 футболок – і кожна в одиничному екземплярі, жодного повтору.

"Пропонуємо всім бажаючим долучитися до благодійної допомоги та придбати ексклюзивну футболку.
Вартість – 500 грн. Оплата виключно на картку Крауса Василя Васильовича: 4149 4993 9888 3569.
Забрати футболку можна в Культурно-мистецькому центрі ім. Миколайчука. Звертайтесь до адміністрації центру в часи роботи виставки (з середи по неділю з 11:00 до 19:00). Експозицію робіт розгорнуто до 5 серпня. Якщо буде потреба, можна відправити новою поштою.
Деталі - в дірект або за телефоном: 095-87-444-24", - зазначає В'ячеслав Хабайло.
 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно