Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Замість G20 Росія має стати членом клубу країн-терористів, - Палатний


Світ довгий час заплющував очі на злочини Росії у Грузії, анексію Криму та 8-річну війну на Сході України. Наслідком такої сліпоти стало повномасштабне вторгнення в Україну
Військові злочини, які Росія кожного дня чинить на території України - це терор, і Росію потрібно офіційно визнати країною-терористом. Про це заявив керівник Волонтерського штабу «Українська команда» Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

«Вже всім зрозуміло, що переваги над українською армією росія не має. Тому загарбники влаштовують терор проти українців. А терор - це катування полонених. Терор - це залякування громадян. Це вбивства та хаос. Мета терориста єдина - посіяти страх, щоб Україна пішла на поступки. Цього не буде! Це очевидно. Як очевидно і те, що Росія – держава-терорист. І це має бути визнано офіційно», - заявив Палатний.

 
За його словами, світ довгий час заплющував очі на злочини Росії у Грузії, анексію Криму та 8-річну війну на Сході України. Наслідком такої сліпоти стало повномасштабне вторгнення в Україну.  
«Далі заплющувати очі на злочини росії не можна. Адже непокаране зло повертається сильнішим. Сенат США одноголосно підтримав визнання росії державою-спонсором тероризму. Таким саме, як Сирія, Північна Корея та інші. Такий статус росія має отримати в кожній країні. Путін хотів отримати високий статус в G7 та G20, а натомість привів свою державу до клубу країн-терористів, яких зневажає та з якими бореться весь цивілізований світ», - зазначив Палатний
.скачать dle 10.5фильмы бесплатно