Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Влада Варшави присвоїла Віталію Кличку звання почесного громадянина 


Українці захищають не тільки свою незалежність та європейський вибір, а й демократію, стабільність та безпеку всієї Європи Віталій Кличко отримав звання почесного громадянина Варшави. Це визнання героїзму всіх киян та відваги українського народу, заявив Кличко. 
 
Про це повідомляє Київська міська рада.
 
Церемонія відбулася на урочистому засіданні міської ради Варшави, яке проходить щороку 31 липня, в день Варшавського повстання. Від імені Віталія Кличка відзнаку отримав його брат – Володимир Кличко.

Мер Києва Віталій Кличко, записав відеозвернення до польських колег і друзів та подякував за допомогу і підтримку. 

«Браття-поляки! Щиро дякую владі та мешканцям Варшави за звання почесного громадянина вашого чудового міста. Міста, з яким Київ об’єднує багаторічна дружба та співробітництво. Це велика честь для мене і визнання героїзму всіх киян, відваги українського народу, який протистоїть навалі російських варварів, – наголосив мер Києва. – Я не можу бути сьогодні з вами. Бо ситуація в Україні складна. Агресор знищує наші міста і села, вбиває мирних українців. Обстрілює і столицю. Але українці не стали і не стануть на коліна! Ми боремося за нашу свободу, за право жити у демократичній та вільній країні», – підкреслив Віталій Кличко.

Він наголосив, що українці сьогодні захищають не тільки свою незалежність та європейський вибір, а й демократію, стабільність та безпеку всієї Європи.

«Ми повинні перемогти путінських варварів, які намагаються знищити українську державу та чинять геноцид українського народу. І повинні повністю відновити територіальну цілісність України. Будь-яке «замороження» конфлікту, будь-яка передишка для армії вбивць означатиме, що вони прийдуть знову! І апетити імперії зла не обмежаться тільки Україною. У світі, на жаль, не всі це розуміють. Але поляки розуміють дуже добре», – підкреслив Кличко у відеозверненні.

Він зазначив, що поляки, як і українці, зазнали багатьох страждань від російської імперії та комуністичної росії. І що поляки знають, що таке жити в умовах постійної загрози з боку путінського режиму.

«Сьогодні Польща відіграє провідну роль в зусиллях демократичного світу на підтримку України. Військову, політичну, економічну та гуманітарну. Понад мільйон українців знайшли тимчасовий притулок у вашій країні. Ми вам дуже вдячні за ваші піклування та чуйність! Ми це цінуємо і не забудемо! Подолати російських варварів ми зможемо тільки разом, об’єднавши наші зусилля. І ми переможемо! Немає іншого варіанту. Бо від цього залежить майбутнє Європи та цивілізованого світу. Доля демократії у протистоянні з диктатурою», – наголосив Віталій Кличко.

Мер Варшави Рафал Тшасковський підкреслив, що Польща і надалі допомагатиме Україні. Й обидві країни залишаться вільними і незалежними державами.
 
«Ми з вами і завжди можете на нас розраховувати!», –  підкреслив мер Варшави.


Він наголосив, що українці захищають не тільки свою незалежність та європейський вибір, а й демократію, стабільність та безпеку всієї Європи. Ми повинні перемогти путінських варварів, будь-яке «замороження» конфлікту означатиме, що вони прийдуть знову. І апетити імперії зла не обмежаться тільки Україною, наголосив Кличко. скачать dle 10.5фильмы бесплатно