Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях судитимуть ексчиновника: вкрав з бюджету понад 600 тис. грн


Посадовець та підприємець привласнили гроші, які були виділені на ремонт вуличного освітлення міста Сьогодні Чернівецька обласна прокуратура повідомила, що судитимуть посадовця міської ради Чернівців та ФОПу, які привласнили понад 600 тисяч гривень виділені на ремонт вуличного освітлення на Буковині.

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури передано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника одного з управлінь Чернівецької міської ради та фізичної особи-підприємця за фактами заволодіння бюджетними коштами, підроблення та використання підробленого офіційного документа

"За даними слідства, упродовж 2020-2021 р., посадовець відповідав за реалізацію проєкту, який передбачав капітальний ремонт системи вуличного освітлення. З метою заволодіння бюджетними коштами вступив у змову з фізичною особою-підприємцем. Від імені міської ради уклав з підприємцем договір оренди телескопічних автопідіймачів для виконання підготовчих робіт, достовірно знаючи що ці роботи уже виконані. Як наслідок, особи привласнили понад 600 тис. грн бюджетних коштів", - йдеться у повідомленні.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно