Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Візьмуть чи не візьмуть: у Клічука не можуть визначитися з розподілом дітей до садочків


В управлінні освіти Чернівців плутанина із довідками з місця роботи батьків для відвідування ЗДО
З 1 серпня, у Чернівцях, у зв'язку з відсутністю поблизу укриття, 15 дитячих садочків закрито.  Таке рішення прийняли в управлінні освіти міської ради.
 
Згодом на своїй сторінці у Facebook начальниця управління освіти Ірина Ткачук-Кобеля повідомила, що діти до садочків таки підуть і навіть без довідок про роботу батьків.

"Із п'ятниці батьки пишуть і нам в управління, і в соцмережах, обурюючись таким рішенням. Всі, хто слідкує за сторінками управління освіти і Чернівецької міської ради, знають, що реагуємо на повідомлення чи зауваження швидко. Так само зараз, ми читали дописи батьків, знаємо, що у власних внутрішніх батьківських чатах питання про закриття садочків і довідки батьків надактивно обговорювалися.

Зважаючи на великий резонанс, повідомляємо: з 1- го серпня діти приймаються до садочків без довідок батьків" - пише посадовиця.


Проте вихователі дитячих садочків іншої думки, адже тоді можливе переповнення груп в садочках.
 
Вихователька пише: 
"Добрий день. Шановні вихователі, багато хто бачив допис начальниці управління про прийом дітей без довідок, але обмеження по кількості дітей у групах залишилися. Ця інформація (наявність двох довідок) потрібна для УО (управління освіти - ред.), щоб скорегувати роботу закладів"
 
Альтернативна команда Клічука не спроможна працювати узгоджено, приймати правильні і далекоглядні рішення, адже за наявності елементарної комунікації з батьками можна передбачити і розподілити дітей до найближчих садочків.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно