Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Підвищення тарифу на проїзд: журналіст розкритикував чернівецьку владу за непрофесійність


Його обурює чергове здорожчання тарифів для громадян, яке посадовці намагаються завуалювати безглуздими поясненнями про "економічне не обґрунтування"
Непрофесійність місцевої влади, безгосподарність, невміння вирішувати нагальні питання без залучення грошей платників податків, і в результаті страждають мешканці міста, які без нормального транспорту, умов і комфорту вимушені платити з власної кишені величезні кошти, аби перекрити прогалини невмілих керманичів міста.
 
Про це на своїй сторінці написав чернівецький журналіст Юрій Чорней.
 
"Яке може бути економічне обґрунтування тарифів на перевезення, чого варті розмови про якусь рентабельність, якщо не закрито дірку в кілька десятків мільйонів? Замість брехні про нібито економічне обґрунтування влада мала би чесно сказати: - Ми (місцева влада, - ред.) на око підвищуємо плату за проїзд, бо не маємо власного парку автобусів, не можемо утримувати парк тролейбусів - ремонтувати, купувати нові машини тощо, бо частину так само ваших людських грошей, за які спільно з вашою платою за проїзд ми могли би закрити ці витрати, хочемо украсти під виглядом компенсації за перевезення пільговиків.
І рахувати цих пільговиків найпростішим способом - монетизувавши цю пільгу - ми (місцева влада, - ред.) не будемо, бо тоді буде точно відомо, скільки мільйонів для цього потрібно. Що ж тоді ми вкрадемо? З чого будемо фінансувати свої передвиборчі кампанії, утримувати легіони ботів та інших нероб", - пише журналіст.


Своїм урядуванням місцеві керманичі довели своїх виборців до такого зубожіння, що люди вже не розуміють, що насправді їм не пільга потрібна у вигляді ніби-то безоплатного проїзду на дачу, а гідна зарплата чи пенсія. У повідомленнях про чергове подорожчання товарів чи послуг журналіста найбільше обурює брехня про причини такого кроку. Особливо, коли подорожчання намагаються загорнути в обгортку з полови наукоподібних псевдоекономічних пояснень.

"Крім цілком природного у такому випадку невдоволення, притаманного більшості притомних людей у всьому світі, найбільше ображає те, що нас мають за дурнів. Бо насправді радіти подорожчанню будь-чого можуть тільки безпосередні вигодонабувачі від такого кроку, неадеквати-фанатики, спеціально простимульовані маніпулятори громадською думкою, або просто люди несповна розуму. Особливо коли ціна на послугу вкотре зростає, а її якість бажає кращого", - йдеться у дописі Юрія Чорнея.

 
Журналіст цікавиться, "невже десятки найнятих владою нібито професійних маніпуляторів не розуміють, що з городянами потрібно просто відверто розмовляти? Не розважати, не повчати, не стібатися, не загравати, не вихвалятися, не кривлятися, не агітувати, не бути за панібрата, не лякати, не вдавати із себе свого у дошку хлопця, а тихим голосом пояснювати, що і чому відбувається".

Юрій Чорней наводить приклад зі світової політики, як у розпал найважчої економічної депресії робив, наприклад, президент США Рузвельт. Просто щотижня, сидячи вдома біля каміна, розповідав нації по радіо, що зробив за минулий тиждень для порятунку своєї країни. Звісно, поводитися так може тільки надзвичайно сильний державний діяч, щирий у своїх намірах, який сам добре розуміє і знає що робить.
 
Нагадаємо, вчора, 9 серпня, на черговому засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради було ухвалено рішення про підвищення тарифу на проїзд у маршрутках з 10 до 14 гривень. Це вже третє підняття тарифу за цей рік. З 1 лютого міська рада майже вдвічі збільшила вартість проїзду у чернівецьких маршрутках, а з 1 червня виконком затвердив новий тимчасовий тариф - 10 гривень.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно