Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Зеленський пропонує продовжити воєнний стан і мобілізацію до зими


Відповідні законопроєкти зареєстровано у Верховній Раді Президент Володимир Зеленський пропонує Верховній Раді продовжити дію воєнного стану в Україні з 23 серпня на 90 діб до 21 листопада.

Проєкти законів про затвердження указу президента "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" (№7664) та про затвердження указу "Про продовження строку проведення загальної мобілізації" (№7665) президент вніс до парламенту 12 серпня.
 

Зеленський пропонує продовжити воєнний стан і мобілізацію до зими

 

Законопроєктами передбачається затвердження указу Президента "Про продовження терміну дії воєнного стану в Україні", згідно з яким термін дії воєнного стану продовжується з 5:30 23 серпня на 90 діб.

Відтак термін дії військового стану можуть продовжити до 21 листопада.

У пояснювальній записці наголошується, що реалізація указу Президента України "Про продовження терміну дії воєнного стану в Україні" сприятиме вжитню адекватних заходів, спрямованих на відбиття збройної агресії Російської Федерації проти України".

Як відомо, 22 травня Верховна Рада ухвалила рішення продовжити воєнний стан та мобілізацію в Україні з 25 травня до 23 серпня.

Воєнний стан та загальна мобілізація були затверджені 24 лютого 2022 року, в день, коли Росія розпочала повномасштабну війну проти України.скачать dle 10.5фильмы бесплатно