Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Град розміром з куряче яйце: сильна гроза на Буковині залишила без світла 56 сіл


Від поривів вітру дерева обірвали лінії електропередач та зруйнували деякі електроопори Цих вихідних 13-14 серпня через грозу й шквальний вітер на території Чернівецької області без електропостачання залишилися 26 932 абонентів у 56 населених пунктах краю. Наразі у домівки усіх мешканців краю енергетики подали напругу.

Про це повідомили АТ "Чернівціобленерго".

"Особливо помітно негода "прогулялася" по Новоселицькому, Путильському, Хотинському, Сторожинецькому та Сокирянському районах, чим спричинила руйнування електроопор, обриви й пошкодження проводів ПЛ 6-10 кВ та аварійні відключення в електромережах 10/0,4 кВ. Через це довелося вимкнути 533 трансформаторні підстанції ТП-6-10 кВ, без електропостачання залишилися 26 932 абонентів у 56 населених пунктах краю (з них у 35 – частково)", - йдеться у повідомленні.
 
Як зазначають фахівці, у значної кількості споживачів електрику вдалося відразу увімкнути завдяки резервним лініям електромереж. Проте на деяких ділянках було значно більше роботи, через те, що дерева обірвали лінії електропередач та зруйнували деякі електроопори.
 
У Чернівцях дерево повалило дві електропори, обірвало проводи, тому без електроживлення тимчасово залишалися 57 абонентів на вулицях Ольжича та Козачука.

На фото град розміром з куряче яйце випав у Новоселицькій міській громаді.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно