Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Проспекті в комендантську годину відбуваються перегони на автомобілях


Поліція не реагує на автогонщиків у нічний час
Депутатка міськради Антоніна Бабюк вкотре скаржиться поліції на водіїв, які вночі влаштовують перегони на проспекті Незалежності, про те "віз і нині там".
 
Про це народна обраниця написала у своєму дописі у Facebook.
 
"Не один раз зверталися до Патрульної Поліції Чернівців, говорила про це з Олегом Йосипів, а «віз і нині там».
Поясніть мені, як під час комендантської години, можливі такі дійства, і без покарання??? Район готелю Турист, Проспект, Героїв Майдану дріфтери починають розваги після 23 години, і це не один день і навіть не один тиждень продовжується, а наша патрульна « не чула», «не знає»…", - пише депутатка.
 
Під дописом люди залишають обурливі коментарі стосовно порушників комендантської години, зокрема "після комендантської проспект прокидається від мотоциклів і машин, які не їдуть, а "летять".
 
"Поліція глуха, сліпа і мовчить, коли справа стосується таких от ситуацій!!! Комендантська година не для всіх?!! Війни в Чернівцях немає?!!! Коли закінчиться цей беспрєдєл???!!!", - пише у коментарі громадянка Лілія Скалецька.

 
Відео публікують громадяни у спільноті "СтопХам Буковина" зі словами "хочу передати вітання Патрульній поліції Чернівців і даним «інбіцилам». Щоденний ритуал з 22-23 год".

скачать dle 10.5фильмы бесплатно