Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

Прикордонники посилюють режимні обмеження в межах Чернівецького, Дністровського та Вижницького районів

Реклама
ЖК Uptown Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Забороняється в’їзд і провадження робіт у прикордонній смузі, яка безпосередньо прилягає до державного кордону Реклама

Наказом начальника 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження в прикордонній смузі, яка безпосередньо прилягає до державного кордону в межах Чернівецького, Дністровського, Вижницького районів Чернівецької області.  
 
Про це повідомляє Прес-служба Чернівецького прикордонного загону.
 
Зокрема, забороняється в’їзд і провадження робіт у прикордонній смузі, яка безпосередньо прилягає до державного кордону. Додаткові тимчасові режимні обмеження передбачають заборону, в’їзду осіб, в тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання, провадження сільськогосподарських робіт, збору дикоросів, за винятком:
  • 1. Осіб, які постійно проживають чи працюють в межах Селятинської, Вижницької, Красноїльської, Петровецької, Тереблечанської, Глибоцької, Кам’янецької, Герцаївської, Мамалигівської, Ванчиковецької, Кельменецької, Лівенецької та Вашківецької територіальних громад;
  •  2. Власників (орендарів) земельних ділянок, які знаходяться в межах Селятинської, Вижницької, Красноїльської, Петровецької, Тереблечанської, Глибоцької, Кам’янецької, Герцаївської, Мамалигівської, Ванчиковецької, Кельменецької, Лівенецької та Вашківецької територіальних громад;
  • 3.  Осіб, які зареєстровані та проживають в межах зазначених територіальних громад, і звернулись до 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича з метою отримання дозволу на в’їзд, в тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання, провадження сільськогосподарських робіт.
Пропуск вищезазначених осіб (п.1-3) в прикордонну смугу на період дії тимчасових режимних обмежень здійснюється відповідно до вимог Порядку  в’їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між державним кордоном  і лінією прикордонних інженерних споруджень, громадян України та інших осіб, затвердженого Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 04 серпня 2017 року №686 при наявності підтверджуючих документів, які надають право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації для осіб призовного віку.
 
Дія обмежень не поширюється на представників військових формувань, утворених відповідно до законів України, правоохоронних органів (підрозділів), органів (підрозділів) цивільного захисту, комунальних служб, швидкої медичної допомоги, інших суб’єктів державної та комунальної власності, що забезпечують підтримання життєдіяльності об’єктів інфраструктури та надають населенню послуги гуманітарного, соціального характеру (під час виконання ними службових обов’язків).скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
22:53
У Жовтневому парку у Чернівцях живуть маленькі лисенята
ФОТО
20:44
На Дністровському водосховищі відкрили сезон риболовлі: умови вилову
19:08
На міському пляжі Чернівців виявили відхилення у якості води: купатися не рекомендують
18:52
На Буковині розпочався сезон цвітіння лаванди
ФОТО
17:10
На Буковині відновлюються діти захисників із Чернігівської та Дніпропетровської областей
16:10
У Сторожинецькій громаді водій мотоцикла врілався в автівку
15:18
У Чернівцях мотоцикліст збив жінку на пішохідному переході
13:26
«Укрзалізниця» облаштує дитячий вагон на рейсі до Чернівців
12:42
У Чернівецькому та Вижницькому районах оголосили відбій повітряної тривоги
12:20
У Чернівецькій області оголосили повітряну тривогу
12:05
На Буковині проведуть в останню путь військовослужбовця Володимира Новака
10:51
У Дністровському районі оголосили повітряну тривогу
10:00
На Буковині прощаються з полеглим військовим Віталієм Білоножко
09:26
У Чернівцях мешканці будинку на Скальда скаржаться на забиту каналізацію
20:57
Неділя на Буковині буде спекотною: прогнозують до 30° тепла
19:41
Потяг між Києвом та Кишиневом курсуватиме щоденно
18:56
У Чернівцях та області оголосили відбій повітряної тривоги
18:33
У Чернівцях та області оголошено повітряну тривогу
18:04
Серце зупинилося просто в лікарні: на Закарпатті медики повернули до життя жінку
16:57
Горіла квартира та авто: за добу на Буковині сталося 5 надзвичайних подій
ФОТО
15:54
Понад 15 вулиць у Чернівцях до ночі залишися без води: список
14:57
На Буковині автівка збила велосипедиста: чоловіка госпіталізували
13:51
Живі статуї та музика: у центрі Чернівців проведуть фестиваль вуличного театру
АНОНС
12:58
У парку імені Шевченка триває ремонт скейт-майданчика
11:45
На Буковині чоловік зберігав і продавав наркотичні та психотропні речовини
10:05
Сьогодні у Чернівцях та області прогнозують до 30° тепла
09:25
Буковина прощається з відважним Героєм Валентином Боднарюком
23:43
У Дорошівцях на узбіччі спалахнула BMW: рятувальники ліквідували пожежу
ВІДЕО
23:28
Залишалися вірні військовій присязі: на Буковині попрощалися із загиблими воїнами
ВІДЕО
23:03
Аварія на Героїв Майдану: мотоцикліст зіткнувся із «Renault Duster»
ВІДЕО
22:45
Ведмідь залишив кабана без обіду на кордоні з Румунією
ВІДЕО
22:33
На Буковині ліквідували нарколабораторію, яка забезпечувала психотропами всю країну
ВІДЕО
22:05
Башту колектора кондитерської фабрики "Буковинка" підірвали: осколки пошкодили вікна будинку
ВІДЕО
21:52
Буковинця підозрюють у грабежі магазину в Чернівцях: він під вартою
20:31
У Чернівцях 25 червня презентують книгу «Про Чернівці, поки несуть каву»
Усі новини