Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Бездіяльність Клічука довела проблеми з водопостачанням в Чернівцях до катастрофічної межі, - політолог


Медика за освітою, керівника "Чернівціводоканалу" не цікавить комфорт чернівчан
У Чернівцях вкотре трапилася аварія на водогоні у селі Біла. Місто залишиться без води на два дні. Воду подаватимуть за графіком 22 вересня - з 22.00 до 7.00, а також 23 вересня з 10.00 до 19.00 та з 22.00 до 7.00.
 
Ситуацію з водопостачанням у місті прокоментував буковинський політолог Михайло Шморгун.
 
Політолог вважає, що мер Клічук не бажає брати відповідальність за ситуацію з водопостачанням у місті. Роман Васильович призначив керівником Чернівціводоканалу товариша, який не справляється з покладеними обов'язками.

"Міський голова Чернівців Роман Клічук (вчергове) демонструє вперте небажання і невміння реагувати на виклики в найбільш проблемній галузі ЖКГ Чернівців - водопостачанні. Він призначив свого друга на посаду керівника "Чернівціводоканалу", який маючи профільну медичну освіту не справляється з викликами, веде недолугу кадрову політику і займається скоріше власним комфортом, аніж проблемами чернівчан.

Оскільки Клічук не бажає звільняти свого друга, нефахового керівника, то чернівчани, які мають системні проблеми з водопостачанням мають звертатися до Романа Васильовича напряму. Оскільки між наближенням катастрофи в цій сфері і важким шляхом до вирішення цих проблем стоїть особиста впертість мера Чернівців і його небажання брати на себе відповідальність за існуючий стан справ." - вважає політолог.

 
Зауважимо, через масштабну аварію Чернівці знову залишаться без води.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно