Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через мобілізацію в Росії Ізраїль планує евакуювати звідти євреїв


Кількість рейсів з Росії до Ізраїлю буде збільшено Ізраїль не відкидає можливості вивезення з Росії громадян, які мають право на репатріацію і не хочуть воювати в Україні. Про це повідомляє видання Israel Hayom у четвер, 22 вересня, передає Кореспондент.

Ізраїльський прем'єр-міністр Яїр Лапід звернувся до керівництва авіакомпанії El Al з проханням продовжити рейси між двома країнами. Кількість рейсів з Росії до Ізраїлю буде збільшено. Наразі проводяться консультації з цього питання.
 
Мета цього рішення - бажання ізраїльської влади вивезти громадян РФ, які мають право на репатріацію до Ізраїлю та бажають уникнути мобілізації на війну в Україні.
 
Генеральний директор МЗС Ізраїлю Алон Ушпіз заявив, що за розпорядженням уряду в країні почалася підготовка до прибуття нової хвилі репатріантів.
 
"Прем'єр-міністр і міністр закордонних справ Яїр Лапід доручив нам приймати нових іммігрантів з Росії. Це вимагає оцінки на багатьох рівнях, від перельоту до в'їзних віз та прийому в країні. Ми працюємо у тісній співпраці з іншими міністерствами, нашим посольством у Росії та, звичайно ж, з компанією El Al", - додав Ушпіз.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно