Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Зареєстровано 644 вакансії: яких працівників потребують роботодавці на Буковині


Робота є як для фахівців з вищою освітою, так і з професійно-технічною та середньою
Наразі у базі даних Чернівецького обласного центру зайнятості зареєстровано 644 вакансії. Робота є як для фахівців з вищою освітою, так і з професійно-технічною та середньою.
 
Про це повідомляє Чернівецький ОЦЗ.
 
Роботодавці Чернівецької області, а це підприємства, організації та установи краю, а також приватні підприємці, потребують менеджерів, лікарів, швачок, експедиторів, слюсарів, токарів, менеджерів, водіїв, майстрів, охоронців, продавців, контролерів, інженерів тощо. Є 20 вакансій у сфері освіти, 29 – у галузі охорони здоров’я. На часі підготовка до опалювального сезону, тож зросла потреба у операторах котелень (87 вакансій).
 
«На сайті Державного центру зайнятості почав працювати Єдиний портал вакансій. Це спільний проєкт Міністерства економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошуку роботи. Єдина база вакансій тут оновлюється в режимі реального часу. Шукач роботи обирає регіон, галузь та бажану зарплатню і отримує інформацію про вільні посади. Також можна підписатися на вакансії за галуззю та регіоном через чат-бот ДЦЗ у Telegram», - зазначила директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
 
Максимальна заробітна плата, яку пропонують роботодавці області, - 30 000 гривень. На таку оплату праці може розраховувати зубний технік. Заступник начальника відділу отримуватиме 20 383.
 
У базі також є 8 вакансій із зарплатнею 20 000 гривень. Це вільні посади лікаря-стоматолога, три – лікаря з медицини невідкладних станів, адміністратора в стоматологічному кабінеті, фармацевта, завідувача відділу з інфекційного контролю, головного бухгалтера на підприємстві харчової промисловості.
 
Крім того, є пропозиції роботи для водіїв автотранспортних засобів, яким готові платити 19 000 гривень.
 
Ще 127 пропозицій роботи зареєстровані у базі обласної служби зайнятості із зарплатнею від 10 000 до 14 000 грн.скачать dle 10.5фильмы бесплатно