У Ратуші переконують, що з водою все буде добре Реклама
У випадку перебоїв зі світлом, і, відповідно з водопостачанням, міська влада обіцяє організувти підвіз води для мешканців.
Про це повідомив заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк.
Як відомо, у Чернівцях постійні проблеми з водопостачанням. І так було ще до війни. Влада міста, тим часом, ніяк не вирішує питання з аварійним водогоном "Дністер-Чернівці", який розвалюється при найменшому коливанні тиску в трубі.


