У легковику сталася розгерметизація паливної системи, причини загорання вугілля встановлюють Реклама
Увечері 22 жовтня в місті Чернівці на перехресті вулиць Миру-Винниченка загорівся легковий автомобіль ”DACIA LOGAN”. За попередніми висновками фахівців, у легковику сталася розгерметизація паливної системи авто.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.
"На виклик прибули працівники пожежно-рятувальної частини та ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на момент приїзду. Вогонь знищив моторний відсік автомобіля, лобове скло, пошкодив салон", - йдеться у дописі.
Уночі, 24 жовтня, у селі Коровія Чернівецької ТГ Чернівецького району сталося загоряння вугілля у причепі вантажного автомобіля.
"Задимлення в причепі під час руху помітив водій вантажівки. Щоб ліквідувати пожежу, на місце події направили рятувальників пожежно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та місцевий пожежно-рятувальний підрозділ села Коровія. Вогнеборці ліквідували пожежу на площі 10 кв. м. Вогнем знищено вугілля. Причина пожежі встановлюється", - йдеться у повідомленні.
Загалом пожежі упродовж вихідних мали місце у обласному центрі, Чернівецькому та Дністровському районах.




