Місцевому населенню вдалось самотужки загасити вогонь до прибуття пожежно-рятувального підрозділу
Увечері 18 листопада у селі Лопушна Берегометської територіальної громади Вижницького району сталася пожежа у житловому будинку. За попередніми висновками фахівців, загорання виникло внаслідок необережності власника під час паління. Ймовірно, запаливши сигарету чоловік заснув, а коли прокинувся, то побачив, що горять диван і домашні речі. Він зміг самостійно вийти з приміщення, проте внаслідок пожежі травмувався – отримав опіки.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.
Оскільки площа пожежі була незначною, місцевому населенню вдалось самотужки загасити вогонь до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Полум’я знищило диван та речі домашнього вжитку.