«Головне тепер - вкласти бюджет в нові сквери та люки!!!», - пише Ольга Кобевко Реклама
«Дякую за такі прекрасні сквери». Депутатка від обласної ради Ольга Кобевко іронічно висловилася стосовно відсутності водопостачання у Чернівцях перший день Нового року.
«Хочу щиро подякувати меру Клічуку, за такі прекрасні сквери!!!
Саме те, що потрібно, в цей важкий час, і ніяк інакше!!!
З Новим роком нас усіх, як зустрінеш - так і буде цілий рік.
Без води почали...
Головне тепер - вкласти бюджет в нові сквери та люки!!!», - пише депутатка.
Саме те, що потрібно, в цей важкий час, і ніяк інакше!!!
З Новим роком нас усіх, як зустрінеш - так і буде цілий рік.
Без води почали...
Головне тепер - вкласти бюджет в нові сквери та люки!!!», - пише депутатка.
Нагадаємо, у Чернівці на три дні обмежать подачу води через прорив на водогоні. Її подаватимуть за графіком.



