Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

Троє підлітків із Закарпаття уникли ув’язнення за групове зґвалтування 14-річної дівчинки

Реклама
Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Постраждала була з хлопцями у дружніх відносинах і до підвалу прийшла добровільно. Хлопці зняли знущання на відео і розповсюдили учням школи
Реклама

На Закарпатті суд дав умовний термін трьом підліткам, які вчинили групове сексуальне насильство щодо 14-річної дівчини. Усім хлопцям суд призначив іспитовий термін на два роки та зобов’язав батьків підлітків виплатити потерпілій по 60 тис. грн моральної шкоди.

Про це йдеться у вироку від 16 березня.

Суд встановив, що у серпні 2021 року дівчина прийшла на запрошення одного з трьох підлітків у підвал. Хлопці знали, що вона є неповнолітньою, однак без її добровільної згоди вчинили щодо неї сексуальне насильство.

Так, один з юнаків спочатку вдарив дівчину у живіт, щоб уникнути очікуваного опору дівчини та залякати її, після чого інший підліток нахилив неповнолітню та стиснув її голову між своїми ногами. Після того, як хлопці зняли з дівчини одяг, вони по черзі її зґвалтували та знімали на телефон, а згодом відео розповсюдили учням школи.

Бабуся дівчини зазначила, що про зґвалтування вона дізналася від поліції. До цього внучка не розповідала їй нічого. Коли жінка дізналася про злочин, то спитала дівчину, яка підтвердила, що її зґвалтували. Бабуся каже, що внучка стала похмурою і замкнутою, мала проблеми зі сном. Жінка написала заяву про кримінальне правопорушення.

Учні стверджували, що після того, як відео поширилося у школі, дівчина зізналася про те, що сталося.

Постраждала пояснила, що була з хлопцями у дружніх відносинах і до підвалу прийшла добровільно, бо не знала, що вони планують робити. Про подію нікому не розповідала, відчуваючи страх та сором.

Класні керівники та практична психологиня у суді стверджували, що про злочин дізналися, коли до школи прийшли поліціянти.
Суд визнав хлопців винними за ч. 3. ст. 153 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 5 років ув’язнення. Однак через пом’якшувальні обставини суд звільнив підлітків від відбування покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку на два роки.

Зазначимо, що підліткам не інкримінували статтю 152 Кримінального кодексу (зґвалтування), яка передбачає суворіше покарання.

Суд також врахував, що юнаки не були раніше судимими, про них позитивно характеризували за місцем проживання та навчання. Крім того, постраждала просила виплатити їй 450 тисяч гривень моральної шкоди, обвинувачені відшкодували їй 60 тисяч гривень. Тож дівчина просила також стягнути різницю (390 тисяч) на свою користь.

Водночас суд зобов’язав хлопців виплатити по 60 тисяч гривень, а також покрити процесуальні витрати у розмірі понад 25 тисяч для кожного. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
08:44
Буковина віддає останню шану трьом загиблим Героям
00:40
Коригував удари по Чернівцях: за матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав черніввчанин
ВІДЕО
00:09
Вартість проїзду в маршрутках Чернівців здорожчає з 20 квітня
ВІДЕО
23:56
На кордоні з Молдовою затримали порушників, які везли контрабанду
ВІДЕО
23:41
У Чернівцях водій збив 19-річну дівчину
ВІДЕО
23:25
Великоднє святкування на Буковині завершилось убивством
ВІДЕО
23:00
Їхали до кордону на двох автомобілях: на Буковині викрили схему втечі з країни
ВІДЕО
22:40
На Буковині затримали чоловіка за збут наркотиків
ВІДЕО
22:16
У Чернівцях відбудеться вечір поезії та історій «Помолися за мене…»
22:11
На Буковині попрощались зі старшим сержантом Владиславом Паскарюком
ВІДЕО
21:33
У Чернівцях музикант дуету "Писанка" Іван Кавацюк потрапив у реанімацію
20:56
Лікарку з Буковини номінували на «Новатор року» премії Ордену святого Пантелеймона
ВІДЕО
19:16
У парках та скверах Чернівців проведуть обробку від кліщів
17:30
Жителя Великого Кучурова підозрюють у зберіганні та продажі осколкових гранат
17:05
У Чернівцях у драмтеатрі покажуть виставу «Солодка Даруся» за романом Марії Матіос
16:50
Передавав дані для можливих ударів по Чернівцях: чоловіка засудили до 15 років
16:25
Без черг і ажіотажу: де на Буковині купити дрова на зиму і чому варто запасатися вже зараз
16:12
Дика природа без фільтрів: стадо оленів у Карпатах потрапило в об’єктив фотопасток
15:56
Війна з Росією забрала життя ще одного військового з Новоселицької громади
15:47
У Чернівцях вперше відбудеться форум «Re:Open Bukovyna»
15:30
Вважали зниклим безвісти з 2024 року: на Донеччині загинув військовий з Новоселицької громади
14:45
Вночі мороз, вдень +18. Синоптики розповіли якою буде погода на Буковині у середу
14:15
Сергію Шундрію з Сокирянщини посмертно присвоїли орден «За мужність»
13:34
У Чернівцях 72-річний чоловік обманом заманив 7-річну дитину та скоїв сексуальне насильство
13:10
У Чернівцях до 20 гривень здорожчає проїзд у маршрутках
12:39
На Сокирянщині зустрічають загиблого захисника Валентина Грубляка
12:11
З’їхав у кювет. На Буковині в ДТП травмувався 31-річний водій
11:40
У Чернівцях у Ботанічному саду відкрили екскурсійний сезон
11:05
Євро дорожчає. Курс валют у чернівецьких обмінниках
10:50
На Руській авто збило 19-річну дівчину, яка перебігала дорогу
10:13
13 тисяч доларів за нелегальну подорож до Молдови. На Буковині перекрили канал виїзду за кордон
09:52
Масштабне відключення води у Чернівцях
09:22
Від початку року на Буковині у надзвичайних подіях загинуло 29 людей
08:42
Загинув боронячи Україну. Буковина прощається з Героєм
20:59
У Чернівцях помер викладач училища мистецтв Григорій Сорочан
Усі новини