Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

«Зеленський – Гітлер»: румунська сенаторка, яка закликала анексувати частину України, знову прославилася

Реклама
Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

«Україна не заслуговує на надану їй підтримку, тому що вона є нащадком нацистської імперії», - заявила Шошоаке Реклама

Румунська сенаторка Діана Шошоаке вкотре «прославилася» своїми заявами про Україну.
 
Про це передає Sinar Sosro.

Шошоаке зазначила, що включення її до бази «Миротворця» свідчить про те, що Україна нібито є державою з терористичним нахилом.

 
«Ви усвідомлюєте, наскільки Україна зневажає Румунію, якщо дозволяє собі «офіційно погрожувати смертю» сенатору Румунії? Чим Румунія підтримує Україну, «вбивством» парламентарів, які говорять правду?», – зазначила Шошоаке.

 
Шошоаке також зазначила, що тепер Румунія має можливість показати, чи вона ще існує як держава, і виступити проти «злочинної держави», або підтвердити, що вона за одну ніч «стала васалом України та колонією Києва». 

«Україна повністю дискваліфікувала себе, і це момент, коли міжнародна громадськість також повинна усвідомити, що Україна не заслуговує на надану їй підтримку, тому що вона є нащадком нацистської імперії, а Зеленський не може бути кимось іншим, як Гітлером», – – цинічно зазначила Шошоаке.
 
Шошоаке створює загрозу національній безпеці
Зазначимо, що Діана Шошоаке – юристка, засновниця партії S.O.S. та позафракційна сенаторка у парламенті Румунії. Її неодноразово критикували за зв'язки з Росією.

Нагадаємо, Діана Шошоаке подала законопроєкт, який пропонує скасувати договір про добросусідство і співробітництво Румунії та України. Сенаторка закликає «приєднати історичні території». Йдеться про Північну Буковину, Герцу, Буджак (Кагул, Болград, Ізмаїл), історичний Марамуреш та острів Зміїний.

Вона заявила, що Румунія «повинна відновити культурну ідентичність, традиції, звичаї та релігію населення». При цьому вона просить «врахувати» допомогу Бухаресту Україні у війні і «віддати території».
 
Речник МЗС Олег Ніколенко назвав дії Шошоаке "класичним прикладом із методички російського реваншизму". Також він наголосив, що в МЗС рішуче засуджують спробу поставити під сумнів територіальну цілісність України, підважити дух добросусідства між Україною та Румунією. Окрім того, Міністерство ініціює накладення санкцій на Діану Шошоаке як особу, яка створює загрозу національній безпеці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
20:58
Відомого оленя Бориса з Рівненщини збило авто: в рогатого перелом ноги, йому роблять уколи
ВІДЕО
20:08
Чернівчанка втратила 27-тисяч через аферистів
19:25
Шукає господарів: у Чернівцях на перехресті Скальда та Небесної Сотні бігає розгублена собака
ВІДЕО
18:46
У Чернівцях на вулиці Університетській від кінотеатру до Центральної площі запровадили двосторонній рух
17:45
На Сокирянщині старшокласники разом із лісівниками висадили дуби
ФОТО
17:33
Скандальну румунську євродепутатку, яка закликала до анексії Буковини, викликали на психіатричну експертизу
17:04
У Тернополі мобілізували чоловіка, який самотужки виховує доньку. Мати має інвалідність
16:45
У квітні податкова готує запуск сервісу підтримки ветеранського бізнесу
16:37
У Чернівцях завершилась «Школа майбутнього директора-3»
ФОТО
16:15
На Буковині викрили масштабну схему незаконного переправлення чоловіків через кордон
16:08
Від завтра на Буковині стартує нерестова заборона на вилов риби
15:29
У Чернівецькій ОВА представили нового директора Департаменту оборонної роботи
ОНОВЛЕНО
14:41
Податок на розкіш. Буковинці сплатили 756 тисяч гривень за користування елітними авто
14:07
Учні з Буковини зайняли 10 призових місць на всеукраїнських олімпіадах
ФОТО
13:39
П’яний водій і без документів. Патрульні у Шипинцях затримали нетверезого керманича «Honda»
13:10
На Буковині затримали інспектора ДСНС, який продавав наркотики
12:46
Чернівецький апеляційний суд залишив під арештом швидку, якою переправляли людей через кордон
12:27
«Українська команда» передала партію генераторів та комплектуючі для дронів полку безпілотних систем «Рейд»
12:17
У трьох містах Буковини рятувальники спільно з поліцією шукали вибухівку
11:59
На Буковині від зіткнення автівок постраждали четверо людей
ФОТО
11:08
У Чернівцях вночі водій легковика врізався в опору на вулиці Винниченка
ВІДЕО
10:37
Чернівці завершують опалювальний сезон: коли відключать тепло
09:41
Курс валют у чернівецьких обмінниках на вівторок
09:05
Буковина прощається з трьома відважними захисниками
08:10
Сьогодні на Буковині дощитиме
23:10
«Українська команда» передала десантникам 81 бригади партію генераторів
ВІДЕО
22:43
Вирубав дерев на 200 тисяч гривень: буковинцю загрожує позбавлення волі
ВІДЕО
22:25
У Чернівецькій області оголосили відбій повітряної тривоги
22:04
Розбився на дорозі: в аварії у Чернівцях загинув водій
ВІДЕО
22:03
У Чернівецькій області оголошено повітряну тривогу вшосте за добу
21:18
Жан Беленюк у Чернівцях підтримав юних спортсменів
ВІДЕО
21:06
Горіла сауна та будинки: на Буковині трапилось 7 пожеж
ВІДЕО
20:55
У столиці поховали 4 військових, особи яких не вдалось поки встановити
ВІДЕО
20:50
У Чернівцях попрощались із двома захисниками
ВІДЕО
19:23
Пасажирів потяга Чернівці - Кривий Ріг евакуювали в полі через загрозу дронового або ракетного удару
ВІДЕО
Усі новини