За тиждень в обласному центрі зареєстровано 160 нових випадків захворювання Реклама
У Чернівцях залишається високою захворюваність на COVID-19.
Упродовж 27 березня-2 квітня у Чернівцях було зареєстровано 160 нових випадків захворювання на ковід, 23 з них - діти (14,4%).
«Від початку пандемії коронавірусу в Чернівцях захворіло 73 662 особи, з них одужало – 72 194 людини, а 1 287, на жаль, померли», - повідомляє Ірина Вострікова, головний спеціаліст-лікар управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.


