57-річний житель обласного центру вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності Слідчі поліції вже повідомили раніше судимому буковинцю про підозру у відкритому заволодінні чужого майна та звернулися до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу.
Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Співробітники відділу кримінальної поліції та слідчо-оперативна група Чернівецького районного управління швидко встановили особу та місцезнаходження грабіжника. Ним виявився 57-річний житель обласного центру, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів.
Речові докази правоохоронці вилучили та затримали зловмисника у порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі поліції вже повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України та звернулися до суду клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Чернівецька окружна прокуратура.
Триває досудове розслідування.