Попереджають про посилення вітру та мороз
За інформацією Гідрометцентру, починаючи з 17 години 28 листопада та до ранку 29 листопада очікується значне погіршення погодних умов у Чернівецькій області.
Про це йдеться у дописі Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області.
Синоптики прогнозують дощі, які перейдуть у сніг. Температура повітря вночі коливатиметься від 0 до 5° морозу. В горах від -3° до -8°. Вітер північно-західний 7-12 м/с. А вдень, 29 листопада, посилиться до 20 метрів на секунду. На дорогах ожеледиця.
Спецтехніка та дорожники напоготові. При погіршенні погоди буде проводитись профілактична обробка автошляхів державного значення. Першочергово оброблятимуть дороги міжнародного, національного та регіонального значення, які є важливими для логістики та обороноздатності держави.
"Закликаємо до водіїв неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. За можливості просимо утриматись від поїздок на далекі відстані.
Надавайте пріоритет у русі спецтехніці та користуйтеся майданчиками для відстою автотранспорту, аби перечекати негоду".
Надавайте пріоритет у русі спецтехніці та користуйтеся майданчиками для відстою автотранспорту, аби перечекати негоду".