Василю було всього 23 роки, він найстарший з чотирьох братів
Молодий, амбітний, справжній патріот своєї держави 27 грудня йому мало би виповнитися 23 роки. Однак, цьогоріч у березні Василь Монюк – стрілець-зенітник зенітно-ракетного взводу військової частини А 4436 загинув на Донеччині, захищаючи державу. Військового Василя Монюка посмертно нагороджено відзнакою «На славу Буковини».
Про це повідомляє Чернівецька ОВА.
Відзнаку вручили матері Василя - Тетяні.
"За мужність, героїзм, самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності української держави, вірність військовій Присязі та громадянському обов’язку він посмертно нагороджений відзнакою «На славу Буковини»", - йдеться у повідомленні.
"Василь – найстарший з чотирьох синів, яких жінка виховує сама. Родина проживає у Веренчанці. У рідному селі Василя пам’ятають, як щирого і доброзичливого юнака", - додають у повідомленні.
Пані Тетяна розповіла, що син відслужив строкову службу і одразу пішов захищати державу на передову. Був призваний на військову службу до Збройних Сил України у червні 2022 року.
Буковина пам’ятатиме Героя!