Розчисткою доріг в області займається сотня працівників автодору
З вечора 28 листопада до 6 години ранку аби запобігти утворенню крижаного покриву, «Чернівціоблавтодор» обробляв дорожнє покриття протиожеледними матеріалами.
На дорогах Буковини працювало 35 одиниць техніки та 103 робітники підрядної організації. Складні ділянки доріг (перехрестя, спуски, підйоми, повороти, мости, шляхопроводи) підсипали вручну.
Покриття на автошляхах державного значення – мокре. Проїзд забезпечено. Станом на зараз спостерігаються опади у вигляді незначного снігу.
Температура повітря від -3° до 0°. Вітер 17-25 м/с. Тож обробка доріг триває. Водіям нагадують про необхідність неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно