У аварії постраждав водій і пасажир Учора вночі, 2 грудня, трапилася аварія між селами Велика Буда та Мала Буда. За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
У результаті аварії водій та 32-річний пасажир отримали тілесні ушкодження. Медики госпіталізували потерпілих до лікарні для надання необхідної допомоги.
Слідчі поліції внесли відомості про ДТП до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікуючими ознаками частини 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.