Мешканцям у водоканалі відповіли, що не знають коли приїдуть ремонтувати, бо у них лише одне авто
На вулиці Оршівській у Чернівцях тиждень тому стався прорив - з колодця тече вода. Мешканці не можуть машиною доїхати додому. Натомість у водоканалі відповіли, що у них є тільки одне службове авто і вони не знають коли зможуть приїхати, аби вирішити цю проблему.
Про цю проблему повідомили чернівчани.
"Вже тиждень тече, в п'ятницю були просто відкачали води. Кожен день дзвоню, відповідають, що мають одну машину, коли прийдуть не знають. Вул. Оршівська 25/Г, тупік.
Коли морози, утворюється гололід. Люди не можуть машиною додому доїхати", - пише один із мешканців.
Коли морози, утворюється гололід. Люди не можуть машиною додому доїхати", - пише один із мешканців.