На ремонт приміщення виділено 5,6 млн грн з обласного бюджету
У Чернівецькій обласній дитячій лікарні триває ремонт першого поверху. Будівельники оновили комунікації з електро/водопостачання, завершили роботи з демонтажу.
Про це повіломляє Чернівецька ОВА.
"Наразі проводять роботи з влаштування перегородок, а також встановлюють нову потужну електромережу. З урахуванням виконання комплексу робіт з влаштування елементів доступності та забезпечення безбар’єрного простору маломобільним групам населення і особам з інвалідністю заливають бетонні стяжки", -розповідають про проведену роботу в обласній адміністрації.
Оновлене приміщення дозволить надавати більше послуг.
"На виконання робіт виділено 5,6 млн грн з обласного бюджету. Реалізація проєкту допоможе надавати якісну та висококваліфіковану медичну допомогу маленьким пацієнтам та дозволить розширити спектр послуг, які зможе надавати медзаклад", - додають в повідомленні.