Кафе доступне для людей на кріслах колісних та для молодих батьків з візками
Сьогодні відкрили кав’ярню-мануфактуру. Заклад є соціальним проєктом з адаптації, соціалізації та підготовки молоді з вадами розвитку до подальшого працевлаштування.
Про це повідомляє міська рада.
Вчитимуть таким професіям: кухар, офіціант, бариста. А все «зароблене» направлятимуть на функціонування проєкту.
Кав’ярня є інклюзивною. Вона доступна для людей на кріслах колісних та для молодих батьків з візками, адже тут облаштований підйомник. Затишно буде всім.
Реалізували такий важливий та потрібний проєкт благодійники "Карітас Чернівці".