Чернівецький Промінь логотип

Інтернет-шахраї ошукали трьох буковинок на 40 тисяч гривень

Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Поліцейські рекомендують громадянам довіряти інформації про соціальні виплати тільки з офіційних сайтів

Жертвами аферистів стали двоє жителів обласного центру та мешканка Дністровського району. Цього разу шахраї виманили кошти у громадян під приводом отримання грошової допомоги та купівлі товару в мережі Інтернет. Наразі за вказаними фактами співробітники поліції проводять досудові розслідування.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Учора, 15 грудня, Чернівецького районного управління поліції із заявою про шахрайство звернувся 36-річна жителька обласного центру. Заявниця розповіла, що на одній із інтернет-платформ знайшла оголошення про можливість отримання грошової допомоги. Чернівчанка перейшла за посиланням та ввела конфіденційні дані банківського рахунку. У подальшому з її картки зникло 16 500 гривень.

Цього ж дня до працівників поліції звернулася 20-річна жителька села Іванівці Дністровського району, яку ошукали недобросовісні продавці. Заявниця повідомила поліцейським, що в одній соцмережі побачила оголошення про продаж дров за мінімальною ціною. Буковинка зв’язалася з «продавцем» та перерахувала на наданий їй банківський рахунок передплату у сумі майже 6000 гривень. Однак, після переказу коштів звʼязок із псевдопродавцем обірвався, а бажаний товар вона так і не отримала.

40-річна жителька міста Чернівці розповіла правоохоронцям, що виявила на своїй банківський картці відсутність 17600 гривень. Зі слів потерпілої, кошти були перераховані на невідомий рахунок.

За фактами незаконного заволодіння коштами громадян слідчі та дізнавачі поліції Буковини внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі проводяться досудові розслідування.

Поліцейські Чернівецької області звертаються до громадян з проханням довіряти інформації про соціальні виплати тільки з офіційних сайтів установ і організацій. Закликаємо: будьте уважними та обачними, не переходьте за сумнівними посиланнями та в жодному випадку не вводьте конфіденційну інформацію, що стосується ваших банківських рахунків.

Також правоохоронці застерігають краян не довіряти продавцям в інтернеті. Під час онлайн-покупок почитайте відгуки на сторінці, перевірте контактний номер через мобільні застосунки, візьміть за правило «не здійснювати передоплат».скачать dle 10.5фильмы бесплатно
20:10
У Чернівцях на Героїв Майдану патрульні виявили п’яного водія вантажівки MAN
19:31
Викрадачем чернівецької школярки виявився батько 4-х дітей: чоловік закував дівчинку і планував вчинити наругу
18:40
Зниклу дівчинку викрав нелюд і закував у кайданки: неподалік Чернівців поліція затримала злочинця
ФОТО
18:20
На Буковині 144 водії отримали штраф за брудні, чужі чи перевернуті номерні знаки
17:45
Військових з Буковини нагородили відзнаками Президента «За оборону України»
ФОТО
17:40
«Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт»
ВІДЕО
17:10
Дві пожежі за добу: буковинців закликають бути обережними в сезон опалення
ФОТО
16:50
Чернівці та область у п'ятницю накриє густий туман
16:23
Сервісний простір краси з преміальним асортиментом: перші результати роботи EVA BEAUTY у Чернівцях
16:08
Військовий з Буковини удостоївся високої державної нагороди
15:48
У Чернівцях у районі Миколайчука знайшли зв’язку ключів
15:24
Чернівціобленерго опублікувало актуальний графік відключень світла до кінця доби
15:21
У Чернівцях підозру отримали забудовники непридатних квартир для рятувальників
14:49
На щиті. На війні загинув воїн з Буковини Андрій Москалюк
14:10
Актуальний оновлений графік знеструмлень у Чернівецькій області на 12 лютого
13:54
Пошук припинено. Поліцейські знайшли дівчинку, яка зникла 2 доби тому у Чернівцях
13:00
Депутати Чернівецької міськради підтримали батьків і залишили початкові та середні класи в ліцеї №18
12:49
У Чернівецькій області оголосили відбій повітряної тривоги
12:26
У Чернівецькій області оголосили повітряну тривогу
12:07
Понад 150 лебедів у селі на Буковині потребують допомоги
11:52
Втратив понад 300 тисяч гривень. Псевдобанкіри ошукали чернівчанина
11:02
Світла буде більше. Оновили графік знеструмлень для Буковини на сьогодні
10:42
Курс валют у чернівецьких обмінниках на 12 лютого
10:20
Пошукова операція зниклої 13-річної дівчинки з Чернівців триває вже понад 40 годин
ОНОВЛЕНО
09:44
У популярному чернівецькому ресторані крадуть старовинні капелюхи
ВІДЕО
09:15
Буковина віддає останню шану загиблому Герою Олексію Терновецькому
08:54
Сьогодні на Буковині до 5° тепла
08:37
Оновили графік відключень світла для Чернівецької області на четвер, 12 лютого
00:32
9000 євро за групу інвалідності: на Буковині викрили голову МСЕК та його спільницю
ВІДЕО
00:29
Підпалив банк: у Чернівцях затримали палія
ВІДЕО
00:24
Не повернулась після школи: на Буковині розшукують 13-річну Юлію Волощук
ВІДЕО
00:02
Дороги, світло і тепло: Осипенко вперше зустрівся з громадами Дністровського району
ВІДЕО
23:05
Водії позбуваються коліс: дорога під Чернівцями перетворилася у суцільну вибоїну
ВІДЕО
22:49
Інформують молодь про сексуальне та репродуктивне здоров’я: як потрапити на інтерактивний захід
ВІДЕО
22:29
Обіцяють значно більше світла: графік вимкнення для Буковини на 12 лютого
Усі новини