Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«УДАР Віталія Кличка» вимагає зняти політичну облогу Чернігова


Атаки політиків від влади на Чернігів зокрема й місцеве самоврядування в цілому тривають не перший рік, заявили в партії
Партія «УДАР Віталія Кличка» вимагає від влади зняти політичну облогу Чернігова. Атаки політиків від влади на Чернігів та місцеве самоврядування руйнують фундамент демократії, заради якої українці б‘ються сьогодні з ворогом.
 
Про це йдеться у політичній заяві УДАРу, оприлюдненій на сайті партії.

Приводом для заяви стали чергові обшуки в Чернігівській міськраді заради документів 7-річної давнини, які є у відкритому доступі. Проте атаки на місцеве самоврядування Чернігова тривають вже давно, зазначають в УДАРі. 

«Облога Чернігова російськими загарбниками тривала понад один місяць. Атаки політиків від влади на Чернігів зокрема та місцеве самоврядування в цілому тривають не перший рік. Вимагаємо від влади зняти політичну облогу Чернігова! Місцеве самоврядування – фундамент демократії. Обшуки, тиск, залякування, погрози, підозри, незаконне стеження руйнують цей фундамент. Цього неможливо не помітити. З цим неможливо змиритися», - йдеться в заяві «УДАРу Віталія Кличка».


В партії наголошують: Україна потребує сильної та захищеної демократії, щоб стати повноцінним членом європейської родини та цивілізованого світу. 

«Демократія – це показник спільних цінностей, одна з яких – недопустимість диктатури. Дотримання в державі демократичних принципів потрібні нашим захисникам, щоб бути впевненими, що їх країну, за яку вони ризикують життям, чекає незалежне демократичне майбутнє. Демократія потрібна Україні для Перемоги. Демократична і сильна Україна не потрібна лише ворогу. Так вже було в 2014 році, коли декому здалося, що демократія – неважлива. Наслідки тих часів добре відомі: відповідальність – неминуча», - зазначають в УДАРі.


В заяві повідомляється, що 5 вересня Чернігівську міську раду вкотре заблокували озброєні силовики. Застосували силу та паралізували роботу всіх структурних підрозділів, зокрема тих, які займаються забезпеченням ЗСУ, підготовкою Чернігова до опалювального сезону тощо. Раніше були інші спроби впливу на місцеве самоврядування Чернігова за допомогою силовиків. 

«До цього влада через силовиків неодноразово намагалася зривати сесію міськради, силовим шляхом не допускати депутатів до зали. До цього – мінували приміщення. До цього – на центральному рівні заблокували виділення громадою Києва 25 млн грн. допомоги чернігівцям на фортифікації. До цього – вручали підозри, викликали на «бесіди», залякували депутатів... До цього – незаконно через ручні суди зняли обраного громадою міського голову. Цілий серіал з елементами диктатури», - резюмують в УДАРі.


Зазначимо, раніше в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако повідомив про обшуки в Чернігівській мерії та заявив, що розцінює це як продовження політичного тиску.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

DIM RIA

21:30
Через ремонт водопроводу 15 вулиць у Чернівцях цю ніч і день будуть без води
19:19
У Чернівцях помер художник та колишній артдиректор "Вернісажу" Павло Півень
18:54
На Буковині виявили африканську чуму свиней, 12 населених пунктів під наглядом
17:57
Вихованки Чернівецької ДЮСШ гідно представили Буковину на чемпіонаті України із художньої гімнастики
ФОТО
17:23
Яйця по 17 грн: на закупівлі продуктів для ЗСУ з бюджету розікрали 733 млн грн
16:50
Воїн з Чернівців Степан Житар отримав "Хрест Хоробрих" від Головнокомандувача ЗСУ
16:24
Через аварію на вулиці Головній тролейбуси 3 і 5 курсують із затримкою
15:57
На кордоні з Румунією затримали трьох чоловіків, які хотіли втекти з України
15:24
У Сокирянах через ДТП пошкоджено газопровід
ФОТО
14:55
Історик у Чернівцях розкриє таємниці шпигунів на Буковині під час Першої світової війни
14:47
Жителі Магальської громади загинули у жахливій ДТП в Австрії
14:36
Мер Чернівців пропонує встановити відеокамери для боротьби з вандалізмом
14:24
Назавжди 23: у бою загинув військовий із Буковини Віталій Кадищук
13:56
Крісло Зазуляка ніхто не займе: мер Клічук не братиме нових заступників
13:32
У Мигівському ліцеї відбудеться фестиваль "Великоднє свято заради наших Захисників"
ФОТО
13:08
У Чернівцях борються з покинутими авто: власникам загрожують штрафи
12:59
У Чернівцях вчергове перевіряють повідомлення про замінування центрального корпусу ЧНУ
12:32
Поліцейські знайшли вандалів, які розгромили паркан на Шкільній у Чернівцях
11:48
У Львові судили бабусю через секс-відео онуки
11:32
На Буковині заочно судитимуть шахіста-зрадника, який став активним спонсором війни Росії проти України
11:04
У Чернівцях 11 квітня покажуть виставу за книжкою «Піжмурки зі смертю»
10:55
Мільйон у подарунок для дружини: які доходи задекларував керівник Буковинської митниці Герасимов
10:29
Агенти російського ГРУ планували підірвати поліцейський райвідділок у Львові
ФОТО
10:13
Сирський вручив десантнику Степану Житарю з Чернівців відзнаку "Хрест Хоробрих"
ФОТО
09:55
На Буковині перевіряють стан доріг після зими
09:12
Сьогодні на Буковині поховають військових, які загинули у бою за свободу українців
01:00
На Буковині виявили 19 випадків ураження хворобою Лайма
ВІДЕО
00:19
У Чернівцях опалювальний сезон завершиться не для всіх
ВІДЕО
23:50
Кличко передав військовим 2400 дронів від столиці
ВІДЕО
23:35
Постраждала 13-річна пасажирка: у Заставні перекинувся автомобіль
ВІДЕО
23:10
Чернівчанину загрожує багатомільйонний штраф за продаж підробленої побутової хімії
ВІДЕО
22:56
На Буковині затримали 19-річного хлопця, який розкладав наркотики у лісосмузі:
ВІДЕО
22:39
Поглумилися над фото загиблого та знищили паркан у центрі: у Чернівцях розшукують вандалів
ВІДЕО
22:26
Вогонь помітили з-під даху храму: у Чернівцях горіла Свято-Троїцька церква
ВІДЕО
21:51
Анна Трінчер виступить в Чернівцях з концертом «У серці багато пожеж»
ВІДЕО
Усі новини