Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

Лейпциг — місто мистецтва, музики та історії, яке обов’язково варто відвідати

Реклама
Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Реклама

Лейпциг — яскраве німецьке місто з багатою культурною спадковістю, музичною історією та жвавим сучасним життям. Воно славиться мальовничими площами, старовинними будинками та сучасною архітектурою, а також локаціями, пов’язаними з відомими композиторами, такими як Йоганн Себастьян Бах і Ріхард Вагнер. Лейпциг має репутацію культурної столиці завдяки своїм історичним соборам, музеям мистецтва та книжковим ярмаркам. Місто також приваблює своїм активним нічним життям, смачною кухнею та чудовими парками для прогулянок. Воно приваблює мандрівників з усього світу, зокрема з України. Київ Лейпциг автобус — швидкий та комфортний транспорт, який дозволяє без пересадок подолати сотні кілометрів в зручних салонах з туалетами і кондиціонерами. Придбати квиток можна не лише на автовокзалі, а й онлайн за посиланням https://busreisen.com.ua/marshruty/kiev-leipzig/ в компанії Benz Express, яка вже багато років спеціалізується на пасажирських перевезеннях в Німеччину.

Вирушаємо в Лейпциг — «маленький Париж» східної Німеччини

Лейпциг — затишне місто з багатою історією, цінними культурними надбаннями та жвавим студентським життям. Люди, які люблять музику, історію та особливу атмосферу старовинного європейського міста точно знайдуть тут щось для себе. Якщо ви плануєте відвідати цей куточок Саксонії, ось кілька місць, які варто побачити під час подорожі:

  1. Völkerschlachtdenkmal — один з найкрасивіших військових монументів у Європі, присвячений Битві народів, яка відбулася в 1813 році, коли об’єднані війська Європи здолали Наполеона.
  2. Thomaskirche — найважливіша історична пам’ятка міста, де працював і був похоронений видатний музикант Й.Бах. У храмі щороку відбуваються концерти класичної музики, які привертають увагу меломанів з усього світу.
  3. Лейпцизька опера — один із найстаріших музичних закладів у світі, який був заснований в 1693 році. Її концертна програма включає сучасні вистави, класику та балети.
  4. Museum der bildenden Künste — має велику колекцію європейського живопису, графіки та скульптури від середньовіччя до сучасності. Тут можна побачити унікальні твори відомих художників, таких як Лукас Кранах, Каспар Давид Фрідріх і Макс Ліберман.
  5. Центральна площа — тут відбуваються ярмарки та фестивалі, особливо різдвяний ярмарок, який приваблює туристів своєю казковою атмосферою. Навколо площі є багато закладів, де можна насолодитися місцевою кухнею та купити сувеніри.

Лейпциг також добре підходить для шопінгу. Тут можна придбати різні товари і сувеніри, від одягу та взуття до смачних подарунків і виробів ручної роботи.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
11:57
За добу на Буковині трапилося 14 пожеж: одна людина загинула
ФОТО
10:24
Сьогодні на Буковині прогнозують до 13° тепла
09:12
Буковина проводить в останній шлях Героя, який віддав життя за Україну
21:00
Синоптики розповіли, якою буде погода на Буковині у неділю, 22 березня
20:04
Завтра у Чернівцях через відкриття велосипедного сезону обмежать рух транспорту
19:30
Жителя Данківців затримали за торгівлю автоматами і гранатами
18:01
У Молдові парламент підтримав вихід країни з СНД
17:31
"Чернівціобленерго" скасувало графік відключень світла на сьогодні
17:21
У Чернівцях площа Філармонії перетворилася на руїну
ФОТО
16:27
Оновлено графік відключень світла в Чернівецькій області на сьогодні
16:00
"Чернівціобленерго" опублікувало графік відключень світла на сьогодні
15:10
Чернівці тонуть у смітті: двори і міжбудинкові проїзди на Проспекті і Небесної сотні не прибирають
ФОТО
14:53
З понеділка у більшості шкіл Чернівців розпочнуться весняні канікули
13:07
На Буковині за добу сталися 2 ДТП, в яких зазнали травм четверо людей
12:00
Військова льотчиця з Коломиї замість лікування знімалася в шоу «Мастер Шеф»: триває слідство
11:04
Через підпали у Яблунівці, Банченах та Топорівцях сталися пожежі на площі 1,5 га
10:39
У Чернівцях неподалік вулиці Кобилянської зафільмували лисицю
ВІДЕО
10:15
У Чернівцях в ставку на Південно-Кільцевій знайшли тіло юнака
09:00
Цьогоріч Україна перейде на літній час у ніч на 29 березня
08:30
Сьогодні на Буковині очікується до 11° тепла
23:10
На кордоні з Румунією затримали чоловіка, який ввозив контрабандні цигарки
ВІДЕО
22:43
Чернівецькі надзвичайники врятували пенсіонерку з острова посеред річки
ВІДЕО
22:31
Буковинські рятувальники допомогли жінкам вибратись з понівеченого авто
ВІДЕО
22:10
Носив при собі психотропи: на Буковині затримали наркоторгівця
ВІДЕО
22:04
У Чернівцях на «Містосервісі» бракує працівників, аби прибрати пісок, який розкидав МіськШЕП за зиму
ВІДЕО
21:43
На Буковині затримали чоловіка, який змушував дітей створювати порнографію
ВІДЕО
21:36
На Буковині в останню дорогу провели старшого сержанта Євгенія Бойчука та солдата Сергія Рибаченка
ВІДЕО
20:30
У Чернівцях відновили роботу атракціонів у парку Шевченка
19:54
Світло буде без обмежень до кінця доби 20 березня для Чернівецької області
19:08
У Садгорі лелека повернувся до свого гнізда, але воно виявилося майже зруйнованим
18:50
Знову оновили графік відключень світла до кінця доби 20 березня для Чернівецької області
17:50
Чернівчани скаржаться на перебої в роботі мобільного Інтернету
17:32
СБУ заочно повідомила про підозру мешканцю Донеччини, який служить у росгвардії
17:18
Оновили графік відключень світла на 20 березня для Чернівецької області
16:51
Витратив майже пів мільйона з рахунку військового: на Буковині затримали підозрюваного
ФОТО
Усі новини