Чернівецький Промінь логотип

Чернівецький промінь Чернівці Буковина

На Буковині затримали ексголову МСЕК та його спільницю, які вимагали хабар за оформлення інвалідності - СБУ

Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Під час обшуків у зловмисників правоохоронці вилучили майже 40 тис доларів США і понад 13 тис євро готівкою

СБУ на Буковині повідомила про підозру ексголові МСЕК та його поплічниці, які вимагали хабар за оформлення інвалідності.

Про це повідомляє пресслужба УСБУ в Чернівецькій області.

Служба безпеки викрила колишнього голову міжрайонної МСЕК у Чернівецькій області, який налагодив схему отримання неправомірної вигоди за оформлення інвалідності мешканцям регіону.

До протиправної діяльності зловмисник залучив знайому, котра раніше працювала медсестрою. Вона виконувала у схемі роль посередника, зокрема, вела переговори з «клієнтами» та отримувала від них гроші за надані «послуги».

Відповідно до матеріалів справи, у жовтні минулого року до посередниці за рекомендацією знайомих звернувся мешканець Чернівців для консультації щодо оформлення необхідних медичних документів. Чоловік мав хронічну хворобу, протягом тривалого часу лікувався, проте в наданні інвалідності раніше йому відмовили.

Зловмисниця пообіцяла «вирішити питання» спільно зі знайомим головою МСЕК за 9 тис євро, запевнивши в надійності схеми.

Проте 31 грудня 2024 року медико-соціальні експертні комісії, відповідно до чинного законодавства, припинили свої повноваження. Фігуранти швидко зорієнтувалися і переконали «клієнта», що вони завдяки власним зв’язкам зможуть вплинути на нову експертну команду для призначення йому інвалідності.

Оперативники СБУ затримали посередницю на одному з паркувальних майданчиків Чернівців одразу після отримання другої частини хабара – 7 тис євро.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів правоохоронці вилучили майже 40 тис доларів США і понад 13 тис євро готівкою, комп’ютерну техніку, чорнові записи, а також медичні довідки та виписки для «клієнтів».

Обом зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаним з вимаганням такої вигоди, вчинене за попередньою групою осіб).

Ексголові МСЕК суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Тривають слідчі дії для виявлення всіх причетних до протиправної схеми осіб.

Спецоперацію проводили співробітники Управління СБУ в Чернівецькій області спільно з Нацполіцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.

На Буковині затримали ексголову МСЕК та його спільницю, які вимагали хабар за оформлення інвалідності - СБУ

 

На Буковині затримали ексголову МСЕК та його спільницю, які вимагали хабар за оформлення інвалідності - СБУ

 

На Буковині затримали ексголову МСЕК та його спільницю, які вимагали хабар за оформлення інвалідності - СБУ

 

На Буковині затримали ексголову МСЕК та його спільницю, які вимагали хабар за оформлення інвалідності - СБУ

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
21:15
У неділю на Буковині не буде жодних обмежень постачання електроенергії
21:07
Знову оновлено графік відключень світла на Буковині на сьогодні
21:05
У неділю на Буковині очікується від 1° морозу до 7° тепла
20:05
На Буковині під час військових навчань помер мобілізований священник УГКЦ
19:24
До Чернівців прибули 11 автомобілів «швидкої допомоги» із Франції
19:02
“Нова хвиля креативного лідерства”: чернівчан запрошують на стипендійну програму для реалізації власних ідей
18:36
У Чернівцях через ДТП перекрито рух на Воробкевича
18:20
Оновлений графік відключень світла в Чернівецькій області на 13 грудня
18:12
В Україні тарифи на інтернет зростуть вдесятеро: що відомо
18:03
Вночі у Чернівцях і в Романківцях згоріли дві автівки
17:32
В Горішніх Шерівцях під час пожежі на фермі загинуло 20 ягнят
16:01
У Чернівцях ошукана жінка спить на вулиці та благає про допомогу
15:02
Зʼявилися повідомлення про замінування щонайменше трьох українських потягів
14:00
У Берегометі водійка Renault Megane збила 11-річного хлопчика
13:03
В селі Нижні Синівці під час пожежі загинула жінка, ще одна зазнала травм
12:57
Світло буде до 20 годин: оновлений графік відключень на Буковині
12:02
Через обстріли окупантів в Україні затримується низка потягів
11:08
Обленерго оновило графік відключень в Чернівцях та області на сьогодні
11:01
У Чернівцях на кілька годин перекриють рух на Театральній площі
10:32
У Румунії в спа-салоні виявили страшну хворобу - проказу
10:01
Сьогодні на Буковині очікується до 7° тепла
09:00
Буковина прощається із захисником, який загинув на війні з росіянами
08:15
Світла стало значно більше: оновлений графік відключень в Чернівецькій області на 13 грудня
23:10
Синоптики розповіли, якою буде погода на Буковині у суботу, 13 грудня
23:00
5 тисяч євро за втечу з країни: на Буковині організатор незаконних переправ отримав 4 роки в’язниці
ВІДЕО
22:30
У Чернівцях дворічний малюк впав у 3-метрову яму
ВІДЕО
22:19
Світла буде більше: графік відключень в Чернівецькій області на 13 грудня
22:00
Наїхав на пішоходів: у Чернівцях трапилась аварія
ВІДЕО
21:30
Поліг в бою: у Чернівцях попрощались із солдатом Русланом Лєкою
ВІДЕО
21:20
Чернівцях відбудеться Різдвяний органний фестиваль
21:04
Свято Миколая у Кіцманській громаді: волонтери подарували дітям казку
ВІДЕО
20:22
У Львові помер відомий український співак Степан Гіга
20:16
Військові однієї з частин Хмельниччини замість служби працювали на приватній СТО
19:55
У Чернівцях на Руській зіткнулися тролейбус і автобус
ВІДЕО
18:45
У Чернівцях обмежать проїзд мостом через Прут
Усі новини