Поліція Буковини закликає дотримуватися основних правил онлайн-безпеки
Упродовж минулої доби до співробітників поліції звернулися двоє заявників, які стали жертвами шахраїв та втратили при цьому майже 321 тисячу гривень. Правоохоронці за цими фактами розпочали кримінальні провадження.
Про це повідомляє
Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
7 травня до відділення № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького районного управління поліції із заявою про шахрайство звернулася 37-річна жителька села Комарівці. Заявниця розповіла поліцейським, що декілька днів тому на онлайн-платформі розмістила оголошення про продаж сукні.
В подальшому їй зателефонувала невідома особа, яка хотіла придбати товар та надіслала повідомлення з посиланням для оформлення онлайн-доставки. Буковинка перейшла за підозрілим посиланням та ввела реквізити своєї банківської картки, а згодом виявила зникнення майже 110 тисяч гривень на рахунку.
Також цього дня із повідомленням про шахрайські дії до Чернівецького райуправління поліції звернулася 47-річна містянка. Жінка повідомила працівникам поліції, що невідома особа, за невідомих обставин з її банківського рахунку перерахувала майже 211 тисяч гривень.
За обома фактами шахрайства співробітники поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають досудові розслідування.
Буковинські поліцейські закликають громадян:
• не переходьте за підозрілими посиланнями;
• не вводьте конфіденційну інформацію, яка стосується ваших банківських рахунків на невідомих ресурсах;
• за жодних обставин не розголошуйте особисті дані стороннім особам. Адже саме таким чином аферисти отримують доступ до ваших рахунків та привласнюють заощадження.
Будьте пильними та не дайте шахраям себе ошукати!
скачать dle 10.5фильмы бесплатно