Чернівецький Промінь логотип

Чернівецький промінь Чернівці Буковина

60 тисяч гривень втратив пенсіонер з Буковини через спілкування з псевдобанкірами

Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Загалом за добу шахраї викрали з рахунків буковинців понад 110 тисяч гривень


Жертвами аферистів стали четверо жителів Вижницького та Чернівецького районів. Щоб заволодіти коштами громадян, аферисти використали різні шахрайські схеми. Поліцейські закликають громадян не розголошувати стороннім особам свої персональні дані та довіряти лише перевіреній інформації про державну грошову допомогу.

15 липня до Вижницького райвідділу поліції звернулась 40-річна жителька села Замостя. Жінка розповіла поліцейським, що їй зателефонував невідомий, котрий представився працівником банку. Під приводом надання допомоги у захисті карткових рахунків від несанкціонованого втручання аферист заволодів персональними даними банківських карток жінки. Після цього з карткових рахунків заявниці зникло понад 24 тисячі гривень.

Того ж дня жертвою псевдобанкіра став 60-річний житель села Міжброди. Заявник розповів співробітникам поліції, що отримав телефонний дзвінок від нібито працівника служби безпеки банку. У ході розмови незнайомець увійшов у довіру до буковинця та дізнався конфіденційну інформацію, яка стосується його карткового рахунку. В результаті з картки чоловіка зникло 60 тисяч гривень.

Крім цього, внаслідок протиправних дій аферистів постраждав 71-річний житель села Годинівка. Пенсіонер розповів поліцейським, що з його банківської картки за невідомих обставин зникло майже 14 тисяч гривень. Гроші було перераховано на рахунок шахраїв.

Також із заявою про шахрайство звернулась 40-річна жителька міста Новоселиця. Буковинка розповіла правоохоронцям, що невідомий під приводом надання державної грошової допомоги перерахував з її банківських карток майже 13 тисяч гривень.

Співробітники поліції внесли відомості про вказані кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають досудові розслідування.

Поліцейські закликають громадян не розголошувати незнайомцям свої персональні дані та конфіденційну інформацію про банківські рахунки, а також у жодному випадку не надсилати гроші неперевіреним особам.

Водночас Відділ комунікації поліції Чернівецької області звертається до буковинців з проханням довіряти інформації про соціальні виплати чи можливість отримання державної допомоги лише з офіційних сайтів установ і організацій.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
23:33
Вакцинувати чи відстрілювати? Що має бути пріоритетом у боротьбі зі сказом
ВІДЕО
22:55
У Чернівцях молодик підпалив вантажівку
ВІДЕО
22:07
Протезування для ветеранів: допомога чи зловживання бюджетними коштами
ВІДЕО
22:04
У Словаччині перекинувся автобус з українцями
ФОТО
21:45
Двоє Буковинців повернулись додому «на щиті»
ВІДЕО
21:24
Забив до смерті: сварка за оковитою переросла у вбивство
ВІДЕО
20:35
У «Чернівціобленерго» розповіли чи вимикатимуть світло у середу 17 грудня
19:35
Чернівці попрощалися із двома відважними Героями
ФОТО
18:34
У міськраді розповіли скільки триватимуть зимові канікули у Чернівецьких школах
17:59
У костелі в Чернівцях відбудеться благодійний Різдвяний концерт
17:14
На Центральній площі водії автобуса та легковика влаштували розбірки посеред дороги
16:56
Помер учень чернівецького ліцею Дмитро Попович
16:11
У Чернівцях горіла вантажівка. Поліція затримала 21-річного палія
15:45
Біля «Калинівського ринку» сталася ДТП. Рух ускладнено
15:01
За добу інтернет-шахраї ошукали двох буковинок на 150 тисяч гривень
14:35
Верховна Рада розгляне законопроєкт щодо перейменування копійок на шаги
14:07
У Чернівцях на Січових Стрільців на дорогу впало дерево
14:02
МЗС Молдови попереджає громадян про ризик мобілізації до армії РФ
13:58
75-річній бабусі за кордоном підмінили паспорт
13:38
На Черемоші створили 20 форелепадів: для чого вони потрібні?
13:21
На Буковині горіло підприємство: подробиці про інцидент від ДСНС
12:28
Нестача водіїв через мобілізацію: у Чернівцях перевізник не може обслуговувати маршрут №13
12:18
До Чернівців прибув евакуаційний потяг з Донеччини
12:09
Відомо, який радіаційний фон зафіксували сьогодні у трьох районах Буковини
11:44
Знайдено пістолет, з якого вбили Андрія Парубія
11:00
Сьогодні на Буковині очікується до 7° тепла
10:49
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
10:43
У Шилівцях чоловік забив до смерті жительку Чернівців
10:11
В Порубному чоловік штурмував кордон на мотоциклі, зʼявились кадри прориву
ВІДЕО
09:45
На вулиці Синагоги в Чернівцях збудують готель відомої міжнародної мережі
09:16
На могилі Степана Гіги посадили молоду яворину
ВІДЕО
08:40
Буковина прощається з двома захисниками, які загинули на війні з росіянами
23:59
Через теплу зиму ведмеді другий рік поспіль не впадають вчасно у зимову сплячку
ВІДЕО
23:32
Масштабна пожежа трапилась у селі на Буковині
ВІДЕО
23:00
На Буковині викрили фермера, який незаконно вирощував тютюн в промислових масштабах
ВІДЕО
Усі новини