Відкриють фестиваль всесвітньовідомий органіст Сальваторе Пронесті та піаністка Ольга Варданян
«INVICTUS/НЕСКОРЕНІ» - восьмий фестиваль органної та камерної музики, при свячений Дню Незалежності України, відкривають - САЛЬВАТОРЕ ПРОНЕСТІ (орган, Італія) та ОЛЬГА ВАРДАНЯН (фортепіано, Україна-Швейцарія).
Про це повідомляє Чернівецький органний зал.
25-го і 26-го липня знаменитий САЛЬВАТОРЕ ПРОНЕСТІ разом з видатною українсько-вірменською піаністкою, кандидаткою музикознавства ОЛЬГОЮ ВАРДАНЯН, яка сьогодні живе і працює в Швейцарії, - дадуть два концерти в Органній Залі Чернівців. ОЛЬГА ВАРДАНЯН, як і САЛЬВАТОРЕ ПРОНЕСТІ, - зізнається у музичній любові до чернівецьких слухачів, перед якими виступала неодноразово, як і в багатьох концертних залах Франції, Вірменії, Швейцарії, Німеччини, Італії, України... Вона дає багато благодійних концертів на підтримку ЗСУ та з метою допомоги постраждалим від війни в Україні. ОЛЬГА ВАРДАНЯН - популяризує українську музику у світі, як і популяризує її САЛЬВАТОРЕ ПРОНЕСТІ, який переймається війною в Україні, дає благодійні концерти, створює і присвячує свої твори мужнім захисникам України.
У концертних програмах САЛЬВАТОРЕ ПРОНЕСТІ та ОЛЬГИ ВАРДАНЯН – 25 і 26 ЛИПНЯ – звучатиме музика всесвітньовідомих зарубіжних та українських композиторів - Бетховена, Равеля, Березовського, Моцарта, Морріконе… І вражатимуть неповторні у своїй оригінальності твори самого композитора-органіста САЛЬВАТОРЕ ПРОНЕСТІ – «Святкова увертюра», «Італійська серенада» та славетна «Omaggio all’Ucraina»-«Присвята Україні».


