Чернівецький Промінь логотип

Чернівецький промінь Чернівці Буковина

Чернівецькі школярі можуть взяти участь в освітній програмі Урбанрух "У міста є Я"

Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Активності триватимуть з вересня по листопад 2025 року

У Резиденції молоді розпочали реєстрацію учасників та учасниць на всеукраїнську програму Урбанрух "У міста є Я”. Долучитися до Урбанруху можуть підлітки з Чернівців віком від 13 до 17 років.

Вони пройдуть базову програму з урбаністики та функціонування міст для відповідальних мешканців, а потім розроблять авторські проєкти. Участь у програмі є безплатною. Учасники програми щотижня відвідуватимуть інтерактивні заняття – воркшопи, екскурсії, зустрічі з місцевою владою, експертами та активістами у сфері урбаністики. Загалом буде 12 таких занять із кава-брейками.

Активності триватимуть з вересня по листопад 2025 року. Учасники та учасниці отримають подарунки, сертифікати про успішне опанування програми, а також працюватимуть над власними проєктами, які презентують у фіналі. А переможці матимуть додаткові бонуси для втілення своїх ідей покращення міста.
"Справжні зміни починаються саме з молоді. Наші підлітки є креативними та ініціативними, а через Урбанрух вони зможуть втілити свої ідеї, змінити своє місто, зробити його сучаснішим та комфортнішим для життя, адаптувати до своїх потреб. Співпраця з місцевою владою, реалізація нових ідей і активна участь у розвитку громади – ось головні цілі нашої програми. Адже зміни, які ми хочемо бачити у світі, починаються з нас самих”, – каже менторка програми Урбанрух "У міста є Я” у Чернівецькій області Ангеліна Шупарська.


Для участі у програмі потрібно подати заявку на сайті Урбанруху за цим посиланням до 1 вересня. Кількість місць є обмеженою, до програми зможуть долучитися 20 підлітків. Раніше у Чернівцях вже відбулися дві хвилі програми Урбанрух "У міста є Я”. Участь взяли 40 місцевих підлітків. Вони розвивали свої проєкти із сортування та переробки відходів, долучалися до заходів із безбарʼєрності та презентували свої ідеї міському голові Чернівців. У Чернівецькій області програму реалізовує МКУ "Резиденція молоді”.

Резиденція молоді — це молодіжний центр із приміщеннями на Головній, 41, проспекті Незалежності, 70 та Івана Підкови, 2. У молодіжному центрі можна безплатно орендувати приміщення, записати подкаст у подкаст-кімнаті та долучитися до лекцій, майстер-класів та заходів із психологом. Мета Резиденції молоді – бути простором для розвитку, самореалізації та активної участі молоді у суспільному житті міста через освіту, креативність та спільнодію.

Урбанрух "У міста є Я” – це освітня програма та спільнота для підлітків, що має на меті навчити їх впливати на розвиток міст, в яких вони живуть.

Програма надає знання про те, як функціонує місто, та інструменти для участі у міських процесах.

Підписуйтесь на соцмережі Резиденції молоді:
Instagram: www.instagram.com/residence.cv/
Facebook: www.facebook.com/mku.youth.residence
WhatsApp: https://whatsapp.com/channel/0029Vb6qZpXLNSa2x9vH451d

За додатковою інформацією звертайтеся за номером: +380963674674 Ангеліна Шупарська менторка програми Урбанрух "У міста є Я” у Чернівецькій області.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
13:16
На Закарпатті засудили 4 підлітків, які зґвалтували жінку: троє отримали по 7 років тюрми
12:58
Вночі у Чернівцях п'яний водій врізався електроопору
12:29
На Скальда у Чернівцях водій збив двох підлітків: травмовані у лікарні
11:56
Дитина впала у 3-метрову яму: у міськраді Чернівців прокоментували інцидент
ФОТО
11:28
На Буковині знищено застарілий артснаряд часів Другої світової війни
10:53
Співачка з Чернівців Аліна Гросу засвітилася з округлим животом
ФОТО
10:20
Буковинців попереджають про сильний вітер сьогодні - пориви до 20 м/с
09:33
По 5 годин без світла: на Буковині оновили графік вимкнень на сьогодні, 12 грудня
09:14
Неподалік Чернівців стався відчутний землетрус магнітудою 2,9 бали
08:19
Чернівці прощаються з відважним Героєм Русланом Лєкою
08:05
На Руській сталася ДТП за у часті автобуса: на місці працює поліція
23:01
«Українська команда» передала зарядні станції бійцям 44 бригади
ВІДЕО
22:47
Права людини: як громади посилюють підтримку під час війни?
ВІДЕО
22:22
Чернівчан закликають 12 грудня провести в останню дорогу захисника Руслана Леку
21:30
У Чернівцях на балконі багатоповерхівки загорівся генератор
ВІДЕО
21:21
На Буковині очікується дощ з мокрим снігом та шквальний вітер
21:00
В українців почали збирати біометричні дані на виїзді з країни
ВІДЕО
20:40
У Чернівцях рятувальники дістали дворічну дитину з каналізаційного колодязя
ВІДЕО
20:32
Українці старше 40 років зможуть отримати гроші на чекап організму
ВІДЕО
19:26
Світла буде мало: графік відключень в Чернівецькій області на 12 грудня
18:11
Який радіаційний фон зафіксували сьогодні в Чернівецькій області: дані з трьох районів
17:17
Відомо, коли розпочнуться зимові канікули у школярів Чернівецької області
17:01
В обмінниках подорожчали долар і євро
16:18
Чернівецьку обласну прокуратуру очолив Артем Ясь
16:09
Колишній очільник Чернівецької обласної прокуратури став заступником генерального прокурора
15:46
«Батьківщина» ініціює запровадження мораторію на підвищення податків для малого та середнього бізнесу
15:41
Судитимуть водія, який скоїв ДТП з потерпілою в Сучевенах
14:31
lifecell модернізує мережу: в Чернівецькій області відключать 3G для розвитку швидкісного 4G
14:26
Їхав п'яний у комендантську годину: у Чернівцях затримали нетверезого водія
14:13
Аферисти ошукали буковинку на 45 тис. грн: жінка сподівалася на додатковий дохід
13:23
У Глибоці перейменували вулицю на ім’я полеглого Героя Тараса Коврика
13:03
Працює "гаряча лінія" підтримки для ветеранів: з яких питань допомагають
12:52
У Львові хочуть скоротити комендантську годину
12:11
У Києві відбувся XIX Український муніципальний форум, організований АМУ: про що говорили
11:42
У Чернівцях на балконі багатоповерхівки згорів генератор
ФОТО
Усі новини