Чернівецький Промінь логотип

В УДАРі заявили, що під час війни гроші потрібно витрачати не на популістські «безплатні кілометри», а на оборону та захист

Реклама
Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

«УДАР Віталія Кличка» закликає владу припинити практику бюджетних роздач і зосередитися на захисті країни Реклама

В УДАРі заявили, що під час війни гроші потрібно витрачати не на популістські «безплатні кілометри», а на оборону та захист

Рішення влади про фінансування програми «безплатних 3000 кілометрів» під час війни – черговий прояв популізму. Зараз кошти потрібно витрачати не на власний піар та підготовку до виборів, а на підтримку армії, посилення ППО та захист критичної інфраструктури. Про це йдеться в заяві партії «УДАР Віталія Кличка».
«Партія «УДАР Віталія Кличка» вважає це рішення черговим проявом популізму, який під час війни може коштувати країні надто дорого. Коли ворог щодня атакує енергетичну інфраструктуру, тисне на фронті, влада не має права витрачати мільярди на короткочасні ефекти для рейтингів. Під час війни пріоритетом має бути оборона, стійкість країни та захист життя українців, а не масова роздача грошей. Не час думати про рейтинги чи вибори. Мова – про виживання країни», - йдеться в заяві УДАРу.

В УДАРі заявили, що під час війни гроші потрібно витрачати не на популістські «безплатні кілометри», а на оборону та захист

В партії зазначають, що дії влади виглядають ще більш цинічними на тлі нещодавнього вилучення урядом у громад 8 млрд грн «на забезпечення безперебійного функціонування залізничного транспорту в умовах воєнного стану». Проте замість вирішення реальних проблем підприємства та країни загалом влада влаштовує «ярмарок піару».
«Замість того, щоб готувати країну до важкої зими, уряд робить подачку у вигляді «безплатних» кілометрів на залізниці по країні. У той час, як енергетики рахують збитки, громади залишаються без ресурсів на укриття, тепло та світло. В Україні сотні об'єктів енергетики, які постійно під ударами російських ракет. Саме туди потрібно спрямовувати державні ресурси: на укріплення та захист від обстрілів. Бо без електрики не поїдуть ані потяги, ані економіка», - наголошують в партії.

«УДАР Віталія Кличка» закликає владу припинити практику бюджетних роздач і зосередитися на захисті країни.
«Популізм вбиває відповідальність. І кожна гривня, витрачена на піар, а не на захист, може обернутися для країни реальними втратами. Сьогодні головний виклик: вижити й вистояти. Підготовка до зими, зміцнення оборони, купівля дронів-перехоплювачів «Шахедів», посилення ППО та захисту енергетики, підтримка армії, громад та критичної інфраструктури – це має бути справжніми пріоритетами держави у воєнний час», - підкреслюється в заяві партії.

Раніше Президент України Володимир Зеленський повідомив, що доручив уряду підготувати спеціальну програму УЗ-3000 як частину зимової підтримки. Вона передбачатиме, щоб кожний українець міг безкоштовно проїхати залізницею три тисячі кілометрів в межах України.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
23:37
У Чернівцях викрили групу, яка виготовляла підробні водійські посвідчення
ВІДЕО
23:05
На Буковині викрили схему втечі до Румунії за $12 000 з людини
ВІДЕО
22:49
У Чернівцях водій наїхав на пішоходку: йому загрожує позбавлення волі
ВІДЕО
22:36
На Буковині попрощалися із захисниками, які загинули у бою за Україну
ВІДЕО
21:36
На Буковині 3 березня світло не вимикатимуть
21:28
Неонатологи з усієї України врятували двійню в Чернівцях
19:16
У Чернівцях упродовж березня в школах і садочках працюватиме виїзний стоматолог
18:34
Якими могли б бути чернівецькі хрущовки сьогодні: вражаюча візуалізація
ВІДЕО
17:47
Колектор на Роменській зруйновано: чотири доби не можуть відновити водопостачання
17:05
На Одещині 30-річний чоловік під виглядом бабусі намагався виїхати до Молдови
16:51
У Чернівцях на аукціон виставили земельні ділянки під торгівлю і будівництво багатоповерхівки
16:03
Сам на сам із ворогом: як гвардійці з Чернівців вистояли 173 доби під Покровськом
ФОТО
15:28
Президент нагородив військового з Сокирянської громади відзнакою «За оборону України»
15:17
У Чернівцях судитимуть чоловіка, який через Telegram придбав понад 2,5 г амфетаміну для збуту
14:15
Судитимуть чернівчанку, яка поранила ножем у живіт співмешканця
13:39
24 тисячі доларів за нелегальний маршрут до Румунії. На Буковині затримали двох чоловіків
13:27
На Буковині затримали групу, яка торгувала підробленими документами по 350 євро
ФОТО
12:57
На Південно-Кільцевій два п’яних водія без документів скоїли ДТП
12:21
На Буковині судитимуть водія, який збив 78-річну пенсіонерку
11:35
Поліцейський з Буковини на псевдо Шева показав, як знищують ворога у зоні бойових дій
ВІДЕО
11:06
За тиждень на Буковині зареєстрували один випадок COVID-19 та понад 4 тисячі ГРВІ
10:42
Чернівецькі сестри Винник успішно виступили на міжнародному турнірі з боротьби
ВІДЕО
09:59
Курс валют у чернівецьких обмінниках на 2 березня
09:24
Відсьогодні купюри 1,2,5 та 10 грн старого зразка перестають бути платіжними засобами — НБУ
08:53
Сьогодні на Буковині до 10° тепла
20:01
Понеділок зі світлом. На Буковині 2 березня відключень не буде
19:38
Краєвиди стануть ближчими. З буковинських гір можна буде побачити обсерваторію на горі Піп Іван
16:42
У Чернівцях відзначили традиційне свято весни «Мерцішор»
15:48
Відмовився від броні, щоб піти на фронт. Буковинець змінив професію енергетика на штурмовика
14:56
Синоптики розповіли якою буде погода на Буковині у понеділок, 2 березня
12:07
У Шипинцях 16-річний мотоцикліст врізався у авто
11:15
Четверта доба без води. У «Чернівціводоканалі» не дають прогнозів щодо відновлення водопостачання на Руській
10:23
Чернівці зустрічають ямами. Містяни шоковані станом дороги на вулиці Галицький Шлях
ВІДЕО
09:27
Буковина прощається з двома відважними захисниками, які віддали життя за Україну
21:46
Відновити водопостачання на Руській планують завтра після 12 години
Усі новини