Воїни загинули в боях у Запорізькій та Донецькій областях
За свободу і незалежність України загинули двоє вірних синів своєї землі, жителі сіл Вітрянка та Олексіївка Сокирянської міської територіальної громади. Про це повідомляють на офіційній сторінці громади в мережі Фейсбук.
Вадиму Мельник було лише 33. Він народився і виріс у селі Вітрянка. У мирний час займався сільським господарством.
До війська приєднався на початку липня 2025 року. На фронті солдат Вадим Мельник виконував завдання стрільця-снайпера.
Хоробрий Герой загинув в бою за Україну на Запорізькому напрямку, мужньо виконавши військовий обов'язок.
Щирі співчуття матері загиблого Захисника – Світлані Миколаївні, батьку Миколі Миколайовичу, брату Владиславу, всім рідним, близьким, побратимам полеглого воїна.
Також горе прийшло в родину захисника з села Олексіївка.
Іван Кумань народився в селі Михалкове, тривалий час проживав у селі Олексіївка. Був працьовитою, доброю й щирою людиною. Односельці згадують його як хазяйновитого та відповідального чоловіка, який завжди приходив на допомогу всім, хто її потребував.
У липні 2025 року він вступив до лав Збройних Сил України, ставши на захист рідної землі від російського агресора. На фронті був стрільцем-помічником гранатометника обслуги.
Виконуючи бойове завдання на Донеччині, Іван Кумань героїчно загинув на полі бою.
Щирі співчуття матері загиблого Героя Людмилі Миколаївні, бабусі Марії Василівні, вітчиму Федору Іллічу, братам Олексію та Андрію з сім’ями, побратимам, всім близьким і друзям.
Вічна пам’ять і вічна слава Героям, які віддали своє життя за Україну.




