Чоловік застосовував спеціальну накидку щоб його не виявили тепловізійні БПЛА прикордонників
Минулої ночі прикордонники Чернівецького загону запобігли спробі незаконного перетину українсько-молдовського кордону. Охоронці кордону виявили рух невідомої особи на дорозі, що вела до держрубежу.
На місце негайно вибула група реагування відділу «Кельменці» у супроводі оператора безпілотного літального апарата, який виявив місце перебування порушника та скоординував дії прикордонного наряду щодо його затримання.
Незнайомець зійшов з дороги та намагався сховатися під деревами, але залишив чимало слідів. Також охоронці кордону встановили, що 29-річний житель Кіровоградської області завчасно придбав антитепловізійний комплект для маскування на місцевості від дронів прикордонників. Затриманий зізнався у намірі незаконно потрапити до Молдови, - повідомили у Чернівецькому прикордонному загоні.
Правопорушника доставили до підрозділу для з’ясування обставин та оформлення адміністративних матеріалів за ст. 202 (Порушення прикордонного режиму), 204-1 (Незаконний перетин кордону) КУпАП.


