Рятувальники вкотре закликають буковинців дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті Реклама
Протягом минулої доби на території Чернівецької області зареєстровано 8 подій. Надзвичайники ліквідовували пожежі та залучалися для надання допомоги населенню та іншим службам. Про це повідомляє ГУ ДСНС.
Чернівецький район:
У селі Коровія загорівся очерет на відкритій території, площею 0,6 га. Вогнеборці оперативно ліквідували загоряння та запобігли подальшому поширенню вогню. Причини встановлюються.
У селі Шипинці загорілась альтанка на території приватного домогосподарства. Вогонь помітили перехожі та викликали рятувальників. Загоряння погасили МПК с-ща Лужани до прибуття державного пожежно-рятувального підрозділу. Вогонь повністю знищив дерев'яну споруду.
Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем під час куріння.
У селі Валява загорілось сміття та суха рослинність на кладовищі. Площа пожежі - 15 м2. Вогонь помітила жителька села та повідомила надзвичайників. Вогонь оперативно ліквідували, не дозволивши поширитись на більшу площу.
Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем під час куріння.
Інші події:
В селі Мамаївці відбулось коротке замикання електромережі в трансформаторній підстанції без подальшого горіння.
В селищі Неполоківці зареєстровано коротке замикання електричної проводки в мікроавтобусі марки FORD без подальшого горіння. Ніхто не постраждав.
У Чернівцях рятувальники залучалися для надання допомоги правоохоронцям щодо відкривання вхідних дверей квартири.
Закликаємо буковинців не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті. У разі надзвичайних ситуацій телефонуйте на спецлінію 101.


