Люди кажуть: життя в місті не завмерло із закінченням навчального року, автобус потрібен, аби діставатися на роботу Реклама
Чернівчани у соцмережах скаржаться на графік руху автобуса №8. Пишуть, що автобус ходить вкрай рідко, раз на годину, тому пасажирам доводиться довго чекати, а потім їхати в душному, переповненому салоні.
Люди кажуть: життя в місті не завмерло із закінченням навчального року і чимало пасажирів не мають змоги вчасно доїжджати на роботу.



