Кондиціонери в громадському транспорті мають вмикати при температурі повітря +24°C Реклама
У Чернівцях обладнані кондиціонерами кожен четвертий тролейбус та кожен другий автобус.
Про це повідомили у Чернівецькому тролейбусному управлінні, пише МБ.
У ЧТУ пояснили, що за температури до +24° у салоні система працює на обдув салону, а коли понад +24° – система охолоджує повітря.
"Загалом у ЧТУ є 67 тролейбусів та 76 автобусів. Кондиціонерами обладнані 16 тролейбусів та 36 автобусів. Кондиціонери вмикають тоді, коли температура повітря на вулиці сягає +24°C", - повідомили у пресслужбі Чернівецького тролейбусного управління.


